Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon mire érthette?

Vajon mire érthette?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömtől aki utál kaptam egy olyan sms-t amiben csak annyi állt hogy: "kacag az ördög... XD" vajon ezzel mit akart mondani? Egy vissza sms-ben megkérdeztem hogy mire akart vele utalni de nem válaszolt...

2013. jún. 7. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Történt veled mostanában valami rossz dolog, amit neki nem kéne tudnia?
2013. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán...
2013. jún. 7. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon vicces kedvében volt épp...
2013. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az 1. válaszoló vagyok. Ha nem történt rossz dolog, akkor remélem nem is fog (mármint valami, amit ő szerencsétlenségre előbb tudhatott meg nálad). Ez attól is függ, mennyire utál. Ha nagyon, akkor csak akkor ír, ha valami nagyon kárörvendeni való dolog történt, de ha nem vészes, vagy elég primitív az ember, akkor meg minden kis apróságot felfújhatott, ami neked nem is fontos. Amúgy miért utál? Hány éves? Fiú vagy lány?
2013. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!