Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátom születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom születésnapjára? 2 hónapja vagyunk együtt, és 16 lesz, de nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami alkoholos májgyulladást okozhat!
2012. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ez valóban jó kérdés...Egy 16 éves srácnak bajos dolog ajándékot venni, hisz minden érdekli...anyukájával mennyire vagy jóba? Esetleg kérdezd meg... Valami ruha darab, esetleg egy kedves plüss figura LOVE felirattal a közepén levő szívben...Építsd a szerelmet!! Apróság is lehet nagy öröm!!
2012. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is apróságot kaptam tőle szülinapomra, szóval én is valami hasonló kedvességel akarom őt meg lepni. De köszönöm az ötleteket :)
2012. febr. 22. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan definiálnád az "apróság" szót jelen esetben? :)
2012. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát valami jelképeset, hogy érezze hogy gondoltam rá, úgy mint ő rám. :-)
2012. febr. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!