Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a barátom 30-ik születésnapjára? Júniusban lesz. Menjünk el valahova? Akkor leszünk együtt 2 éve. Ti mit adtatok a párotoknak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 12:10
 1/4 anonim válasza:

Én a 30. szülinapjára rendeztem neki Balatonon egy meglepi bulit.

De kapott már tőlem ajándék Subaruzást is, ami ráadásul ingyen volt, mert sikerült tévésekkel felvenni a kapcsolatot, és a Hungaroringen épp abban az időben forgattak, és a párom beülhetett egy pár körre, egy profi versenyző mellé. Még a tévé is leadta. :)

A legutóbbi szülinapjára összedobtunk neki a rokonsággal, hogy menjen le vidékre a barátjához bulizni. Amit összedobtunk az az útiköltség volt, meg a költőpénz. Én még vettem neki egy új pénztárcát, és abban adtuk oda.

Volt már olyan is hogy egy hosszú hétvégét töltöttünk el vidéken, és az is jó volt.

A lényeg, hogy te ismered őt, és te tudod, hogy miket szeret. Én tudom, hogy ő szeret utazni, meg szereti az autós sportot, stb.

Egy pici fondorlat, és akár "pár forintból" is ki lehet valamit fundálni.

2012. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad az összeghatárt.

Ennek biztosan örülne:


[link]

2012. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon előrelátó vagy! :D

Az élmények mindig jók tudnak lenni, főleg a közösek! :) Szervezz valami jó kis programot, akár wellnessezni is mehettek. Biztos van olyan hely, ahova régóta elmenne, esetleg kérdezd meg a családját, hátha van egy kedves gyerekkori emléke egy bizonyos helyről, ahova szívesen visszamenne.

Van valamilyen különleges hobbija? Az én barátom például tandemugrást szeretné kipróbálni.

Esetleg kibérelhetnél egy gokartpályát, és barátokkal/családdal szervezhettek egy versenyt. :)

2012. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Paintball, hajókázás, emlékkönyv közös emlékekkel tele, hancur párbaj, nyaklánc, karkötő, sztriptíz és társai :P, esti fürdőzés, tele habbal, szép zenével, pár gyertyával, aztán fincsi vacsi (természetesen a kedvenc), ha együtt éltek akkor a vacsi főzés/sütés egy kis kötényben és semmi másban. Kívánság kártyák, amiket be lehet egymásnál váltani.
2012. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!