Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a nyarat! Annyira...

Utálom a nyarat! Annyira lestresszel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt van ez a tengernyi szabadidő és én döntöm el mit csinálok vele. Tanulnom is kéne meg dolgozni de az utóbbitól rohadtul fosok:S félek belekezdeni,félek,hogy átbasznak stb. Másrészt jól akarom magam érezni végre strandra menni bulizni,de hát kivel? Van 2-3 ember,akire számíthatok de nincs társaságom és a legtöbb helyre unalmas ketten menni és senki nem jön el velem:( annyira rosszul esik,hogy ezért sz@rnak le.. 17/L
2013. jún. 15. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én is pont igy vagyok mint te! 20F
2013. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem strandra pl. egyedül is el lehet menni. Ha egyedül vagy, könnyebben odamennek hozzád ismerkedni, lehet barátokat szerezni:D
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

„félek belekezdeni,félek,hogy átbasznak stb. “ – Mondjuk az nem rossz, hogy előrelátó vagy és gondolkozol. Még felnőttként is könnyen átverhetnek munka terén, nemhogy kamaszként. Van, akinek nagyobb az ismeretségi köre és ezért könnyebben szerez információkat a nyári melókról, ezért ha van rá lehetőséged, akkor te is informálódj minél több forrásból, mert csak így szerezhetsz tudást arról, hogy milyen ajánlatok vannak, mennyi az átlag munkabér, milyen előnyök/hátrányok vannak, stb.


“Másrészt jól akarom magam érezni végre strandra menni bulizni “ – Helyes. 17 évesként illik megadni a módját. Társaságot kereshetsz is, elvégre erre van az ismerkedés, csak legyél egy kicsit merészebb. Nyáron még inkább érvényes, hogy a hangsúly a szórakozáson van, a felszabaduláson, a bulin, a lazaságon, ezért a lényeg, hogy jól érezd magad és ez mindenkire érvényes. Azok ismerkednek a legkönnyebben, akik lazán veszik a dolgokat és nyitnak mások fele. Akinek megtetszel, az úgyis észrefog venni és innentől már csak rajtad áll az egész.

2013. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is így van... :s

16/l

2013. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!