Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez? Mi a véleményetek?

Normális ez? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mint a témától távol álló 30 éves nőtlen pasi kérdezem. Mostanában, talán az elmúlt 10 évben sokan 10-20 év korkülönbséggel házasodnak/találnak párt maguknak. Az én megítélésem szerint (tapasztalat), a huszonéves lányok többsége (nem inged, ne vedd magadra!) buta, naiv, féltékeny mindenre, hisztis csitri. Már elnézést. Mit eszik a szexen kívül a példának okáért egy 35 éves élet tapasztalt fickó rajtuk? A mai lányok még főzni se tudnak.

2013. jún. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy számukra ő az Isten a nagy férfi.

nevetséges véleményem szerint egy férfi szempontjából.

2013. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak dugnák őket,meg sok hüének tetszik,ahogy produkálják magukat!Én esti suliba járok,volt ott nem egy hüe pics@, ezek azt se tudták hol van Róma,mi az,hogy személyes névmás,de a fact tudja ám keményen copni mind
2013. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Mit eszik a szexen kívül " - A tények alapján, ez épp elegendő.


Kiélt, tapasztalt, jómódú 40-60 éves férfiak szerinted nincsenek tisztában vele, hogy az illető lányka a jólétük miatt választja őket ? Nagyon is tudják. Pont úgy, ahogyan a nők is tisztában vannak azzal, hogy nem kell egyetemi diplomájuk legyen ahhoz, hogy elcsavarják a pénzes pasasok fejét.

Az olyan párkapcsolatokban, ahol szemmel láthatóan szó sincs érzelmi- vagy szellemi kötelékről , mindkét fél pontosan tudja, hogy az adok-kapok csere más tereken zajlik; ez általában a pénz, szex, társadalmi pozició, stb.


A pénznek nyilván nem kell mindenhol szerepet játszania. Egyeseknek elég a szex, dehát nem is csoda: nézz csak körül, hogy sok 30-40 éves férfi milyen szellemi szinten van, milyen az értékrendje, az életstílusa, stb. Én is ismertem és ismerek elég ilyen hapsit, de egyáltalán nincs rajtuk mit sajnálni: azt kapják, amit választanak. Ez érvényes a lányokra is egyaránt.

2013. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 20 vagyok, a párom pedig 45 éves. Bizonyára buta naív tudatlan csitriként csak az anyagiak miatt vagyok vele, hiszen ugyan úgy ahogy ő én is dolgozom nap mint nap hogy megteremthessem a kötelező egzisztenciálat... Tudod szerintem inkább az a naív és buta, aki általànosít. Nem mindenki ilyen, persze azt sem állítom hogy ilyen nincs. Ámde nem kell átesni a ló túloldalára, nyilván nem próbáltad végig az összes 20onéves csajt hogy akkora ,, tapasztalat''ról beszélhess mint amit hangoztattál. Ne sértődj meg mert nem azért írtam, és persze nem vettem magamra sem, de mi két éve boldogok vagyunk és még főzni is tudok:) egyszóval nem mindenkire igaz ezért felesleges egyáltalán ilyen kérdést feltenni.
2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!