Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szakítsak a barátommal egy 1 éves kapcsolat után mert gyakran amikor hazakisér olyan közömbös felém de néha meg olyan szépeket mond nekem? Most akkor szeret vagy nem?

2013. jún. 17. 20:19  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ha nem szeretne sz@rna rád,nem h hazakísérne!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. jún. 17. 20:32 Privát üzenet
Tõlünk kérdezed, hogy szeret vagy nem. Azt neked kellene érezned, kérdezd meg tõle, hogy miért ilyen veled. Te szereted, vagy csak megszokásból vagy vele?Nem mindegy!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. jún. 17. 20:50 Privát üzenet

Szakítsál vele.

Tudod miért ? Mert egy éves kapcsolat után nem tudod, hogy mit éreztek egymás iránt.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. jún. 17. 22:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég szakítottunk a barátommal ( hosszú kapcsolat volt) és ő csajozik. Úgy érzem, hogy megőrülök. Ha veletek is történt ilyen, hogy jutottatok túl ezen?
3 hete szakítottunk barátommal. Nem találom a helyem azóta, úgy érzem, soha nem leszek túl ezen. Mi lesz?
Szerintetek hogy tartsunk kapcsolatot a barátommal a nyáron mert még csak gimibe járunk és a szünet előtt kezdtünk el járni és még nem volt egy rendes randink sem, és a...
Egy kedves barátommal való kapcsolat bánt. Nagy a köztünk lévő anyagi különbség sokszor úgy érzem, minths kihasználnám. Pedig nem akarom, hogy az legyen. Bárki is azt higyje. Ti mit javasoltok?
Egy baratommal az utobbi idoben nagyon elkulonultunk egymastol, hogy valtoztassak?
A barátommal 2 héttel ezelőtt, összevesztünk. Azt gondoltam nem komoly, de súlyos dolgok buktak ki belőle. Lehet ez még egy boldog kapcsolat, ezek után? Össze vagyok zavarodva.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!