Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 2 héttel ezelőtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 héttel ezelőtt, összevesztünk. Azt gondoltam nem komoly, de súlyos dolgok buktak ki belőle. Lehet ez még egy boldog kapcsolat, ezek után? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Azt mondta nem boldog velem elég régóta, és, hogy szakítsunk, lapos a kapcsolatunk. Ebbe nem akartam belemenni, hisz villám csapásként ért de végül megtettem, hiszen nem volt más választásom. Pár nap múlva gondolkoztam, és rájöttem igaza volt, csak hitegettem magam azzal, hogy boldog vagyok mert nem voltam az, túl akartam tenni magam rajta, és élni az életem, egyedül, szabadon. Viszont ezután jött ő, hogy ne haragudjak, hülyeségeket beszélt, nem gondolta komolyan, szeret és hogy nem bír nélkülem élni, szóval nem akarja elfogadni a szakítást, folyamatosan szép dolgokat ír és mondd, amitől néha elgyengülök, de végül mindig azt érzem külön kell folytatni életünket. Teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom mi lenne a helyes döntés. Tapasztalt emberek véleményére lennék kíváncsi. 2,5 éves kapcsolat
2013. jún. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem tudod őt teljesen elengedni, és ez érződik azért rajtad, akkor megérné egy esélyt adni a srácnak, viszont akkor jelentsd be neki az elején, mert fájni fog, ha aztán te szakítasz vele hirtelen pár nap múlva.

Velem is ez a helyzet. 5 év után most szakított a barátom, és próbálnám magam visszakönyörögni, mert mondtam neki, hogy azok a dolgok, amiken ő kibukott, én simán tudnék változtatni, és megváltozni olyanná, amilyennek szeretne. Mégsem akar most belemenni, és nagyon fáj. Hiszem, hogy szebb lenne a kapcsolatunk, ha végre engedne. Nem tudok nélküle élni, de úgy veszem észre, hogy ő már az idő múlásával kezd túllenni rajtam.. :(

2013. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen átérzem a helyzeted,kitartás.A gond az,hogy félek a csalódástól,hogy esetleg ugyan ez meg fog történni még egyszer,ha kibékülünk,és azt még nehezebben viselném. Annyira aranyos,és fáj neki nemet mondanom,de ha arra gondolok,amiket mondott és tett,haragszok rá nagyon. Kell nekem még pár nap ennek a megemésztésére,úgy érzem..

Remélem,ti kibékültök és boldogok lesztek:)

2013. jún. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!