Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemi erőszak áldozatai! Van...

Nemi erőszak áldozatai! Van esély még a boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Feladtam már, hogy valaha is lesz párom. Mindenki eldob, mert nem akarok szexelni... Egyáltalán fel lehet dolgozni az ilyet? 2 év után, pszichiáterrel se sikerült, még csak beszélni se tudok róla, mert pánikrohamot kapok. :( Megőrülök már...

17/L


2013. jún. 10. 15:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok tanulni, de ez másik sztori...
2013. jún. 10. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven van esélyed boldog párkapcsolatban élni.. Érthető ha ilyen trauma után ,nem akarsz senkivel sem szexelni.. Biztosan akad majd a közeljövőben egy olyan férfi ,aki megérti ezt és elnyeri a bizalmadat.. Addig is kitartás!
2013. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szabad feladni! Keress valamit, amibe belekapaszkodhatsz, ami segít elterelni a gondolataidat, mikor összecsapnak a hullámok. Lehet ez pl. sport, vagy bármi, amit szívesen csinálsz. Idővel jobb lesz. Nem múlik el, a részed lesz mindig, de megtanulsz vele együtt élni, bármilyen hihetetlenül is hangzik ez most. Egy igazán szerető, megértő és türelmes társsal a szex is menni fog majd. Majd. Egyszer. Ne görcsölj rajta, nem kell minden áron párkapcsolatban élni. Aki nem érti meg a gondjaidat, még csak meg sem próbálja, és lelép, az menjen csak, nincs mit siratni rajta.
2013. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, rengeteg időd van. Biztosan szörnyen nehéz feldolgozni ezt, de talán idővel sikerül. Biztos van olyan türelmes, megértő férfi, akiben idővel meg tudsz majd bízni.

Felkötném azt a rohadt tetvet, aki ilyet csinál. Be kéne újra vezetni a nyilvános akasztást, és az összes pedofilt és erőszakolót a főtéren kéne fellógatni.

29/F

2013. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Hogy erőszakoltak meg? Leittad magad a diszkóban?
2013. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem. Addig se jártam diszkóba, azután meg főleg. Sajnos (vagy szerencsére?) az a magamnak való ex blues zenész vagyok, akinek bässza a fülét a dubstep, és a gangnam style.

(Mellékesen: inni meg csak itthon szoktam, egyedül, pont ez miatt, hogy senki ne tudja kihasználni a helyzetet.)

2013. jún. 23. 08:14
 7/9 anonim válasza:
0%
Hogy történt, amikor megerőszakoltak?
2013. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kérdés szempontjából lényegtelen.
2013. jún. 23. 11:15
 9/9 anonim válasza:
Nekem több, mint fél éve történt. Azóta volt barátom, de a pettingtől tovább egyszerűen nem tudtam menni, mert féltem. Mondjuk én így vesztettem el a szüzességemet, szóval az lehet, hogy változtat rajta valamit...
2014. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!