Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi ismeretség után adjátok...

Mennyi ismeretség után adjátok meg a facebookotokat, rendes neveteket az itt megismerteknek?

Figyelt kérdés

Valakivel itt leveleztem napokig, utána kérte el az email címem.

Viszont azok, akik egy cső ismerkedjünk, hol laksz levelet írnak és a 3. levelükben fb-t kérnek, azoknak már annyira nem adom ki szívesen magam. Volt akinek nem is válaszoltam, másnak írtam hogy fb-n csak rendes ismerőseim vannak - persze, fb-n megismerhetem, csak én fb-n inkább a valós barátokat gyűjteném nem olyat aki a végzettségem, származásom, kutyám miatt akart felvenni. Így gondolom kamunak, szemétnek gondolnak, de vadidegenekkel én meg nem akarom különösebben megosztani a dolgaim.



2013. jún. 23. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig még nem volt rá példa.

Egyszer küldtem át valakinek a blogom címét, mert pont olyan információkat írtam le ott, ami számára hasznos volt. De onnan nem derül ki a teljes nevem, nem tud beazonosítani a facebookon.

2013. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook-ot nem adok meg, mert nem használom kb. semmire - tagja vagyok ott 1-2 csoportnak, azokat szoktam olvasgatni amiket ott írnak, de azon kívül csak 3 rokonom az ismerősöm, ebből kettővel /húgommal & anyukámmal/ szoktam ott chat-elni néhanapján /inkább ha megbeszélnivalónk van, nem pedig csak úgy/ és ennyi. Nem osztok meg ott semmit, nem beszélgetek másokkal, és nem is vagyok mások Facebook-os tevékenységeire kíváncsi. /A rokonaim posztjai is le vannak a falról tiltva./ Akkor adnám csak meg, ha már ahogy te is írtad, valós barátnak számítana az illető és úgy gondolnám, hogy nem árt, ha ott is el tud érni, ha akar valamit.
2013. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel ez az oldal nem társkereső, se nem közösségi oldal, sőt, névtelen, ezért itt nem ismerkedem. Tehát eszembe sem jutna facebook elérhetőséget adni. Mire fel?

Attól hogy itt beszélget valakivel az ember, az még nem "ismeretség". Csak pár betű vagyunk egymásnak.

2013. jún. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki megadja, én azonnal viszonzom.
2013. jún. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: De, ezekre a funkciókra is használják.:)

Nekem írt egy fiú, megadta a mailcímét, nevét, szülidátumát, facebookját, és mondta, hogy szeretne velem ismerkedni. Ennyi.

Több fiú is írt, csak hát nem így, és természetesen nem adtam meg nekik sem a nevemet, se a reglapomat.

2013. jún. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg írt magáról egy hosszú bemutatkozó levelet is.:)
2013. jún. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem levelezek itt hosszabban senkivel. Ha mégis valakivel valamiért több levelet váltanék sem adnám meg semmilyen adatomat, elég óvatos vagyok. Szinte semmi olyan témát nem tudok itt elképzelni, ami megtárgyalására nem lenne tökéletesen elég és megfelelő az itteni privi lehetőség.
2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!