Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg az a normalis fiu aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg az a normalis fiu aki inkabb eloszor elhiv parszor talalkozni meg egyebb programokra, mint aki egy ismeretseg utan azt mondja, hogy. Jojjunk ossze?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Hiába furcsának tűnik a mai szutyok világhoz képest.De a normális fiú udvarolni szokott.Nem rákérdez

2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondani szokták ezt az összejövést hanem cselekedni.

Kérdés hány évesek vagytok, milyenek az elveitek, azért az én korosztályomban már elég ritka az hogy 1 hét után még mindig nem jöttünk össze. De ettől még nagyon is lehet komoly egy kapcsolat.

2013. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is így a helyes, csak a csajok félnek a találkozástól vagy nem tudom, mert nem akarnak találkozni az emberrel
2013. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen és az is normális, ha nem rohan le rögtön az első 2 randin. De ahogy már előttem is írták, olyan világot élünk, ahol ezt páran furcsállják.
2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nincsenek közös élmények, nem derült ki, hogy miben egyeztek/ különböztök, akkor nincs mire építeni egy kapcsolatot, úgy meg belekezdeni sem érdemes. :)
2013. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a normális. Becsüld meg!
2013. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az lesz ha kialakul ebbol valami! mert akivel osszejottem rogton hiaba egyeztunk sok mindenben vegul dobtam oket mert nem erte meg veluk egyutt lenni vagy felre leptek vagy csak arra kellettem vna,onnan tudom ezt h kideritettem.most van egy felenk fiu akit regota ismerek es o elhivott mert jovoheten mennek studiozni pedig egy suliba jarunk meg volt hogy egyutt mentunk haza.meg se rohant le azzal hogy jojjunk ossze... es nem is banom inkabb talalkozzunk sokszor mert ugy izgalmasabb mint h fejest ugorjak az ismeretlenbe :-D
2013. máj. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!