Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy a...

WsAkosWs kérdése:

Volt már veletek olyan hogy a Facebook-on bejelöltetek valakit és ő megkérdezte "ki vagy"?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy, hogy fél perccel előtte kért meg rá, hogy jelöljem be. :D
2013. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez a legtermészetesebb reakció, ha nem tudja az ember, ki jelöli be.

(Én SOHA nem jelölök be senkit, mégis 400 feletti az ismerősök száma és azokat tényleg ismerem is...)

2013. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Régebben volt, de akkor még iwiweztem.
2013. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kérdezni szoktam,amikor olyan vki jelöl be,akit nem ismerek. Általában nincsen rá válasz... :)
2013. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy gyerekkori barátnőm kérdezett rá egyszer, akivel régen találkoztam. Pontosan azt kérdezte, hogy "honnan ismerlek?". Elég rosszul esett, mert régen jóban voltunk és nem szokványos vezetéknevem van, így azt hittem minimális szinten azért emlékszik rám.

Hagytam is a fenébe, ha nem értem neki annyit, hogy emlékezzen rám, akkor inkább nem is jelölgetem csak azért, hogy több ismerősöm legyen.

2013. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én se jelölök be soha senkit. nincs is 30-nál több ismerősöm két év alatt.



Én SOHA nem jelölök be senkit, mégis 400 feletti az ismerősök száma és azokat tényleg ismerem is...)

2014. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!