Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » S. O. s segitenétek? (többi lent)

S. O. s segitenétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

pénteken kezdödik a cimerezés, és hát nagyon sok roma lesz. a mi környékünkön ráadásul azok a kötekedösebb fajták vannak, tehát ök jönnek.

abban szeretnék segitséget kérni, hogyan kerüljem el az esetleges komfliktusokat?

másodrészt, olyanok mennek akik minimum egyszer már cimereztek egy nyarat. én életembe elöször megyek. hogyan tartsam a tempót velük? hamar bele lehet jönni a dologba?

bocs, ha vannak helyesirási hibák, telefonról vagyok.

köszi a válaszokat!

16 f



#roma #címerezés #konfliktus elkerülése
2013. jún. 26. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell tőlük félni, biztos verik majd mellüket hogy minek mentél oda, de rájuk kell hagyni, az értelmesebb-je vagy segít/barátkozik, de az a baj hogy cigányokról kevés számban mondható ez el

Ha mázlid van, kivétel lehetsz azért mert először csinálod

21/F

2013. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az értékeidet, ha lehet ne vidd magaddal, és a mobiltelefonodat mindig tartsd magadnál. Azt hallottam, h a címerezés elég nehéz, Reménykedj abban, h lesz ott fehér ember is! Ha van akkor szegődj egy aranyos areg nénikéhez, aki biztosan ellát egy-két jó tanáccsal. És lehet h lesznek a te korodbeliek is. Zenével jobban megy a munka, izzítsd be a headsettet! :D
2013. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

lehet zenèt hallgatni? :o ès ha roszzul csinálom pl és szolnak, nem hallom. vagy ez nem baj?

2013. jún. 26. 18:40
 4/4 anonim válasza:
nem kell nyomatni 100on de szerintem lehet :)
2013. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!