Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatalság miért nem jár...

A mai fiatalság miért nem jár színházba?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek ...
2013. jún. 28. 08:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok színházba járni,mindig is szerettem. Mi is mentünk anno középsuliban az osztállyal. Szerencsére a párom is szereti. Kiöltözni meg tényleg nem kell nagyon,de azt pl nem szeretem látni,ha valaki farmerban jelenik meg. Ennyi tiszteletet adjunk meg a színészeknek. Nem egy moziban vagyunk,legyen azért különbség. :)

26/N

2013. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

Én speciel egészen kisiskolás korom óta folyamatosan színházban vagyok. Amikor még jobban volt időm, akkor HETENTE TÖBBSZÖR is! Volt, hogy 3-4 alkalommal egy héten.

Most, hogy felnőtt vagyok, és dolgozom ez már sajnos nyilván nem működik, viszont a havonta 3-4 alkalom azért megvan. (És még így is hiányzik, hogy nem több.)

Imádom a musicaleket, nagy Operettszínház és Madách Színház rajongó vagyok. Járok közönségtalálkozókra. Ebből adódóan ezer ugyanilyen beállítottságú ismerősöm van, köztük rengeteg fiatal. (Tizenévesek is, meg huszonévesek.)

Szóval nem igaz az, hogy nem járnak, bár tény, hogy sok olyan is van, aki nem szereti.


De hát sajnos olvasni sem igazán szeretnek a fiatalok, és TV-ben is inkább bámulnak valóságshow-kat, meg éneklős műsorokat, mint mondjuk igazi, komoly filmeket, amiknek mondanivalójuk is van.


Meg lehet nézni ezen a fórumon is az általános intelligenciaszintet - elképesztő, szánalom. A legtöbben írni/beszélni sem tudnak, hát hogy is várjuk, hogy megértsék, amit egy színházban látnak, vagy könyvben olvasnak? (Szerintem a legtöbb életében egy könyvet sem olvasott el...)


Mennek helyette bulikba elinni és elszívni az agyukat, nyomatják a technot, mert azt nem kell érteni, csak dübörög, és nézik a bunkóbbnál bunkóbb műsorokat, a TV előtt ülve, zabálás közben. Ez a réteg sajnos nagyon gyakori.


De nem mindenki ilyen!!!!


28/N

2013. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezerszer inkább OLVASOM Shakespeare-t (is), minthogy színházban nézzem! De én egy műveletlen bunkó vagyok, mert nem járok színházba. :)))
2013. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Oh. Én ritkán járok, akkor is értő ismerőssel megyek, aki tudja, mi a jó.

Egyszerűen nem az én műfajom.

Viszont attól hülyét kapok, amikor valaki ezzel bizonygatja műveltségét. Láttam én már színházban rossz, mondanivaló nélküli darabot.

Vagy itt van egyik újságíró-kritikus ismerősöm példája. Imádja a színházat, falja a könyveket, értelmes, művelt, és bizony szokott nézni SZENNYET IS-valóságshow, idióta sorozatok-, hogy röhögjön egy jót, néha elmegy bulizni, szétcsapni magát.

Nem minden fekete és fehér.

2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, szoktam is járni :)


13/L

2013. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Tisztelet a kivételnek ..."


És tisztelet azoknak is, akik nem szeretnek járni.

2013. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én a szüleimmel szoktam járni színházba,most pénteken is megy a család.

Előttem párral írta valaki,hogy az ismerőse is néz valóságshowkat.Én is szoktam nézni az Éjjel-Nappal Budapestet(apum megengedte,mondván,amíg a gyerek nem csinál ilyeneket,jól tanul és Szabó Magdát olvas,addig mért is ne?),de emellett sokat olvasok,nem járok bulizni és szeretek kirándulni,lovagolni.

15/L

2013. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát én pl. most voltam hétfőn is, meg amúgy is nagyon gyakran megyek - meg az ismerőseim is.

Ne általánosítsunk. :)

2013. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mennék, ha lenne rá pénzem.
2013. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ez nem igaz!! Én már 2 éves korom óta járok színházba! Egyszerűen imádom!:)

Moziban életemben egyszer voltam de borzalmas volt...(legalábbis számomra)

13/L

2013. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!