Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az úgy hogy olyan...

Miért van az úgy hogy olyan dolgokat teszünk amit később meg bánunk?

Figyelt kérdés

én pl ma egy lánynak a karján végíg húztam egy kulcsot és pont a hegyes kúlcsal ami jól vigíg karcolta, nem úgy akartam. Azt vágta hozzám hogy Ez fájt, te tényleg jó hülye vagy!!!. nos mondtam neki hogy véletlenül a hegyes kúlcsal csináltam, nem akartam.

de most olyan rosszul esik hogy bár inkább ne is csináltam volna szóval, hogy lehet hogy néha olyanokat teszek amit nem akarok, vagy miért pont a kúlcsal, miért olyan bamba az agy, hogy nem gondoltam bele....



2013. júl. 3. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert elobb cselekszunk, es utana gondolkodunk.. A te eseted inkabb figyelmetlenseg, mert te nem rosszat akartal.. Sokszor meggondolatlanul cselekszunk,es utana jon a buntudat..
2013. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!