Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit "jelent"/"jele...

Szerintetek mit "jelent"/"jelez" a likeolás?

Figyelt kérdés
Mármint.. "barátilag". A facebookon jövök rá, hogy pár emberrel nem is olyan a kapcsolatom, mint amilyennek gondoltam. Vannak emberek, akikkel élőben nem vagyunk a legjobb barátok, de úgy elbeszélgetünk, meg EDDIG jó fejnek tartottam, de facebookon mikor kiteszek egy képet, profilképet, videót...stb bármit, nem likeolják. Csak 1-2 ismerősöm. ha magamból indulok ki, én azoknak az embereknek a dolgait likeolom, akiket szeretek, kedvelek, bírok...stb. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. júl. 10. 16:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

like = tetszik


vagyis ha valaki vmidet like-olja akkar valószínűleg az neki tetszik

2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
Ne foglalkozz már azzal, hogy ki likolja a képed vagy bármit amit kiteszel..nem attól függ egy emberi viszony.
2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem így van..:)


Van párom és vannak nagyon jó barátnőim, de csak azokat a dolgukat like-olom, ami tényleg tetszik, legyen kép, videó, zene, idézet, saját szöveg. Ami nem jön be tőlük, azt nem like-olom. Hülyén is nézne ki ha minden aprócseprő hülyeségeket tetszikelgetném, csak mert ők kedvesek a szívemnek. És ugyanígy mindenki másnál. A like nem a "szeretlek, kedvellek" nálam, sokkal inkább a "szeretem, amit kitettél, bárki is legyél" jelentéssel bír.

2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

1. vagyok

és a 3-diknak teljesen igaza van :)

2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jó.. nyilván én sem úgy értettem, hogyha XY bármit is tesz ki, azt belikeolom, de pl. valaki kiteheti a legeslegviccesebb..stb videót, akkor SEM. Nem értem, hogy más ismerőseim képeit miért likeolják 60-200-an, az enyémet meg 4-en....
2013. júl. 10. 16:19
 6/32 A kérdező kommentje:
(a 4 az még nem számít rossz esetnek, volt olyan profilképem, ami egyáltalán nem volt rossz kép rólam, és SENKI SEM likeolta, vagy max 1 ember)
2013. júl. 10. 16:22
 7/32 anonim ***** válasza:
fiú vagy? :D
2013. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igen, fiú vagyok. És kezd elegem lenni az egészből. Sok fiú ismerősöm kirak egy sima arcképet és 2 óra alatt 70-en likeolják meg kommentelnek alá csomóan.
2013. júl. 10. 16:24
 9/32 A kérdező kommentje:
Bár ahogy írtam, igazán BARÁTAIM nincsenek, csak akikkel jóban vagyok úgy élőben. De ezt se értem... van akit elkezdtem követni instagramon (előtte 2 héttel tök jót beszélgettünk), de ő még véletlenül sem követne engem. Tudom, hogy ezek apróságok, de szerintem ezekben mutatkozik meg, hogy valójában kivel milyen az ember kapcsolata. Csak azt nem tudom, miért pont én vagyok az, akinek a szemébe mosolyognak, aranyosak velem meg minden, de bulizni nem hív senki, facebookon maximálisan ignorálnak.... Elkeserítő, hogy így elszúrtam az életemet és az emberi kapcsolataimat 20 éves koromra.
2013. júl. 10. 16:29
 10/32 anonim válasza:

Lehet azért nem hívnak bulizni mert otthonülős vagy?

Ha nem akkor odaállítasz csak úgy, közéjük mész és esetleg meghívod őket valamire, de vigyázz hogy ne használjanak ki:)

Merj bátran kezdeményezni legalább megtudod milyen a viszonyod velük.

2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!