Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit "jelent"/"jele...

Szerintetek mit "jelent"/"jelez" a likeolás?

Figyelt kérdés
Mármint.. "barátilag". A facebookon jövök rá, hogy pár emberrel nem is olyan a kapcsolatom, mint amilyennek gondoltam. Vannak emberek, akikkel élőben nem vagyunk a legjobb barátok, de úgy elbeszélgetünk, meg EDDIG jó fejnek tartottam, de facebookon mikor kiteszek egy képet, profilképet, videót...stb bármit, nem likeolják. Csak 1-2 ismerősöm. ha magamból indulok ki, én azoknak az embereknek a dolgait likeolom, akiket szeretek, kedvelek, bírok...stb. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. júl. 10. 16:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szívem..hány ismerősük van azoknak akiknek ennyien like-olják? És neked?


Nekem is van bnőm, 1000 fölötti ismerős számmal, kb 50 -100 like-t, egy-egy képre amit feltölt. Ez 5-10%. Szóval..


3# voltam.

2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

nem kell evel foglalkozni hogy hány like-ot kapsz énis alig kapok képeimre like-ot de mindenkível jóba vagyok és beszélgetek (FB-n) is



az elsé válaszoló voltam

2013. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
250 ismerősöm van... és ennek az 5%-a 12,5. Vegyünk 12-t. Hát... az nem 1 meg 2. És nekem talán egy képem volt amit 12-en likeoltak, a ballagási.
2013. júl. 10. 16:38
 14/32 anonim ***** válasza:

az 1. válaszoló vagyok


Bár nekem az is lehetséges azért mert csak 112 ismerősöm van :D


na de ne foglalkozz vele felesleges, próbálj mindenkivel FB-n chat-elni akit havernak-barátnak-bnőnek gondolsz

legyél nyitottabb

2013. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Meg kb. minden 2. posztomat kitörlöm, mikor 3-4 óra alatt senki le se szarja.
2013. júl. 10. 16:41
 16/32 A kérdező kommentje:
Volt rá példa... Egyik ismerősöm versenyszerűen sportol, jó fejnek tartottam, ráírtam egy versenye előtt, hogy hallottam a versenyről és sok sikert szeretnék kívánni neki, erre annyit írt, hogy "kösz", majd fogta magát és kilépett. Ez egy éve volt. Azóta se "beszéltünk". Ennyit a facebookos barátkozásról...
2013. júl. 10. 16:44
 17/32 anonim ***** válasza:

próbálj új haverokra szert tenni


még mindig az első válaszoló vagyok

2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez szánalmas..most komolyan ennyire másnak akarsz tetszeni és megfelelni, hogyha valaki nem szól hozzá vagy tetszikeli a posztodat törlöd? Ez annyira gyerekes..és hatásvadász.


3#

2013. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy minden képemet 30-40-en likeolják, de elég nagy gáz lehet velem, hogyha van 250 ismerősöm, és kb soha semmit nem likeol senki...
2013. júl. 10. 16:59
 20/32 A kérdező kommentje:
Arról meg már ne is beszéljünk, hogy csomó ismerősömet ÉN jelöltem be, engem kb senki. Sőt, volt több olyan ÉVFOLYAMTÁRSAM, aki vissza se igazolt.
2013. júl. 10. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!