Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit "jelent"/"jele...

Szerintetek mit "jelent"/"jelez" a likeolás?

Figyelt kérdés
Mármint.. "barátilag". A facebookon jövök rá, hogy pár emberrel nem is olyan a kapcsolatom, mint amilyennek gondoltam. Vannak emberek, akikkel élőben nem vagyunk a legjobb barátok, de úgy elbeszélgetünk, meg EDDIG jó fejnek tartottam, de facebookon mikor kiteszek egy képet, profilképet, videót...stb bármit, nem likeolják. Csak 1-2 ismerősöm. ha magamból indulok ki, én azoknak az embereknek a dolgait likeolom, akiket szeretek, kedvelek, bírok...stb. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. júl. 10. 16:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

mondom legyél kezdeményező


1#

2013. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De akiket csak annyira ismerek, hogy facebookon, azokra nem írhatok rá személyes üzenetben, hogy szia mi a helyzet.... Legjobb esetben is idiótának nézne.
2013. júl. 10. 17:06
 23/32 anonim ***** válasza:

Még hogy nem, dehogyisnem


Én az utcán képes vagyok leszólítani egy vad idegent (persze ha jó csaj)


Írd h:


Szia, bocsi h zavarlak, látásból/facebookról tudom h ki vagy szeretnélek megismerni..


stb...

2013. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

17:14


ez én voltam az 1.

2013. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, fiúként nem írhatok rá egy srácra, akit 3 éve láttam utoljára (csak FB-n az ismerősöm), hogy "szia. régen jófejnek tartottalak, csak farok voltam és nem mentem oda hozzád beszélgetni. amúgy mi a helyzet? megiszunk egy sört?" Full rosszra gondolna... nem haverkodásra.
2013. júl. 10. 17:20
 26/32 anonim ***** válasza:

Akkor írd azt h Szevasz !

Nemtudom h emlékszel-e még rám régen jóba voltunk, mi történt veled 3 év óta mi jót csinálsz hogy stb


1#

2013. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Kösz, rendes vagy hogy segíteni próbálsz. :) De pl. ez az illető.. túlzás, hogy jóban voltunk. Volt, hogy folyosón ő jött oda hozzám, de én bunkó voltam vele és nem alakult ki semmilyen barátság köztünk, pedig szimpatikus volt. Viszont próbáltam írni neki facen már meg próbáltam ilyen haveros mozizást csinálni, ahova őt is megakartam hívni, de nem ért rá. Legszívesebben csak azt kérdezném már meg, hogy mikor utált meg, vagy miért, hogy mással ne kövessem el azt a hibát.
2013. júl. 10. 17:28
 28/32 anonim ***** válasza:

figyu ne add fel nekem is volt hogy paráztam stb...

túl léptem ezen és kezdeményezek szombaton is tervezek egy pár ismerkedést a D napon :D


ismerkedj a városba :)

2013. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

na de most megyek

írj rám privátba ha kell még segítség

2013. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ne a like-ok száma alapján ítéld meg hogy viszonyulnak hozzád az emberek, nagyon gyerekes hozzáállás. Semmit sem jelent, csak felesleges stresszforrást, ha ezen görcsölsz.


Nekem nincs FB-m,nem is lesz, ha lenne, akkor is magasról tennék a like-okra (bár hozzáteszem, valós adatot meg se adnék).

2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!