Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 nap késés után jelez valamit...

6 nap késés után jelez valamit, hogy ilyen erős pozitív a tesztem? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ilyenkor már szokott ennyire erős lenni a teszt csík és csak akkor jelez ikreket esetleg,ha a nemvárt napja környékén ilyen erős?

Egyszer már voltam kismama és akkor a 6. héten is csak éppenhogy látszott a második csík,az a baba el is ment sajnos,de most olyan boldog vagyok,hogy ennyire erősen ott a csík,azt sem bánnám,ha kettő baba lenne :D



2013. júl. 5. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen teszten a nem várt napján halvány, de jól látható csíkom volt. Kb. 3 nap múlva (vagyis a nemvárt után 3 nappal) már erősebb volt a kontroll a tesztcsíknál. Egy babám volt, elment sajnos. Szerintem nem jelez ikreket egy ilyen csík, de természetesen nem is kizárt :) Majd a doki úgyis megmondja, hány szívecske dobog a Tiéd alatt :)

Gratulálok! Mikor mész dokihoz? :)

2013. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent, hogy ilyen erős, csak azt egyelőre, hogy állapotos vagy, gratula:) a többi kiderül az UH-on :)


ikres kismama

2013. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt jelzi, hogy terhes vagy. Az, hogy ikrek e majd a doki megmondja.
2013. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen erős. Örülj neki! Nincs semmi jelentősége! Gratulálok!
2013. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vár menzesz napján teszteltem és ilyen erőset, semmit nem jelent csak hoyg terhes vagy az hogy ikrek e a doki megmondja nekem egy babó van úton :D
2013. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hűha,köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

Szóval akkor ez a normális! Akkor szerintem nincs kettő ,mert amúgy egy ikerpár sincsen a családban :)

Gratulálok a babáitokhoz!!

Egyes válaszoló, hétfőn már elmegyek dokihoz,hogy jó helyen van-e a baba ,mert kicsit barnázgattam és fájt a derekam is .

2013. júl. 5. 08:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem háromszor volt ilyen erős tesztem :-) Egyik sem lett iker, szóval "csak" terhességet jelent. Derékfájás nekem is volt, a barnázást mielőbb meg kell nézetni, de ha nem görcsölsz, akkor nem lehet nagy gond, gratula :-)
2013. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy babát vársz :P
2013. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon erős volt:-))

Képzeld, feltettem én is ide, és azt hitték, hogy halvány poci.

De amikor megmondtam, hogy a terhességi csík az amit kontrollnak hisznek, akkor döbbenet volt:))) persze nálam is:)

Hogy ikrek e vagy sem? Ezt a teszt már/még nem mutatja ki, de egyszer biztos lesz olyan is:))

28hkm

2013. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja és én is pont 6 nap késés után teszteltem elsőnek:)
2013. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!