Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék teljesen immúnis...

Hogyan tudnék teljesen immúnissá válni az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Leírom, hogy értettem. Nincsenek barátaim, haverjaim, hogy egy klisét használjak "nincs életem". Hogy tudnék ezekre a lelki dolgokra (barátok, szerelem, haverok, spanok..stb. közösségi, társasági cuccok) közömbössé, immúnissá válni, hogy lelkileg semmilyen szinten ne viseljen meg és mindenfajta emberi kapcsolatot kizárni magamból, hogy a karrieremre koncentrálhassak, ha már társasági életem nincs.

2013. júl. 10. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*immunis
2013. júl. 10. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert az ember társas lény, egyszerűen beléd van kódolva. De vannak nagyon introvertált típusok, akik jobban szeretnek egyedül lenni és csak minimális az igényük a társaságra. Amúgy miért akarod ezt?
2013. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, de ha találsz valamit ami nagyon érdekel és le tud foglalni, akkor nem fogsz szenvedni (annyira legalábbis). Ezért is lesznek sokan internetfüggők. De annak ha valaki nem igazán tart kapcsolatot másokkal, később olyan következménye is lehet hogy gyengébb lesz pszichésen, meg ki tudja még mi. Tehát ha például depressziós leszel valami oknál fogva, sokkal rosszabbul viseled.
2013. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért akarom ezt, mert nincsenek barátaim, haverjaim, szerelmem, sőt ezek még kilátásban sincsenek és elegem van a fájdalomból, és hogy hibáztatom magamat, hogy mi lett volna ha...
2013. júl. 10. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz tenni hogy elfoglalod magad valami mással hogy eltereld a gondolataid.
2013. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!