Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha unatkoztok, ti is le...

Ha unatkoztok, ti is le tudtok süllyedni egy 3 éves gyerek szintjére?

Figyelt kérdés

#3évesgyerek
2013. júl. 14. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
:)Köszi! Jó szórakozást!;)
2013. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én nem csak akkor ha unatkozom :D
2013. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

A békaköpködős tesók nagyon jó arcok lehetnek, nem is tudom miért unatkoznak egyáltalán, ha ilyen játékokat ki tudnak találni :D

De ha kifogytatok az ötletekből, itt van ez - garantált elfoglaltság órákon keresztül :D


[link]

2013. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi a lakótársammal szoktunk nagyon sok baromságot csinálni. Múltkor az ágyamban feküdtem és a plüss pandámmal szórakoztam. A szoba ajtaja nyitva, a konyhára nyílt, ahol épp ő főzött, aztán random elkezdett dalt írni egy pandáról. A másik ilyen plüss az egy kos, amit kb. 150 forintért vettem egy használt cucc boltban. Douglas a neve, és ugatással kommunikál. :D

Egyszer nekiálltunk csokidarabos sütit sütni, akkor meg mindig belenyúltunk egymáséba, meg a nyers tésztát ettük.

21 évesek vagyunk. :D

2013. júl. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam unatkozni, de ha mérges/dühös vagyok, akkor középkori-fantasyset játszok a kert végében. Kell hozzá egy erős, vékony bot, ami nem törik el, pl: mogyoróvessző. És gaz, főleg csalán és disznóparéj. És akkor én vagyok a Mary-Sue hősnő, aki legyakja a goblinokat és a zombitörpéket.


Amikor kollégista voltam, a lakótársaimmal játszottunk gyufaszálpöccintőset. Kinek repül messzebb a gyufaszála. Vagy pedig a kezünk és a szánk segítségével fingást imitáló hangot csináltunk.(vizsgaidőszakban)


27 évesek vagyunk

2013. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
Mi legutoljára öcsémmel békákat fogtunk az udvarban és egy gyors kerités mászás után az összeset a szomszéd medencéjébe engedtük. :D
2013. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha indiai guruvá válok, akkor képes leszek lesüllyedni egy 3 éves gyerek szintjére. De ha arra gondolsz, h női mellekre vágyom-e, akkor örök 3 éves vagyok.
2013. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, háromévesek már nem szoktak szopni. Legalábbis nem ez a norma, bár láttam már ilyet, alkotótáborban, amikor az aktmodellünk hároméves kisfia berohant a porond közepére egy kis cicizésre.

Inkább úgy értetted, hogy örök "csecs"emő vagy. xD

2013. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sőt, szívesen átváltoznék csecs emlővé is. :)

Amúgy meg ha újra 3 éves lennék, egy másik anyánál, akkor akár 5 éves koromig is ciciznék. :) Van ilyen, valóban! Még ha ritka is. Én ritka vagyok. :D

2013. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
...ja, és ha beteg leszek, emlőoltást kérek. :))
2013. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!