Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondoljátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok olyan sokan, hogy aki nem tart vonzónak egy agyonszolizott, műanyag nőt, vagy egy lufiállattá gyúrt férfit, az csak egy irigy, ronda ember lehet?

Figyelt kérdés
Nem pont ezekre a végletekre kell gondolni, de szerintem érthető. Talán úgy érthetőbb, hogy a jelenlegi férfi- és nőideálok nem szeretete miért vált ki azonnal a "diszlájkoló" fél iránti azonnali utálatot?

2013. máj. 15. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én pont nem ezt vettem észre
2013. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sonmi ***** válasza:
én azt találom furcsának, hogy valaki vonzónak találja a fent említett 2 példány egyikét.:D
2013. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi köze a műanyagnak egy lebarnult női testhez?

Mi köze egy belül üres állományú léggümbnek egy szinte kő keménységű izmos testhez? Elég béna nyominger előítéletek.

Ugyanannyian szeretik kb. a szteroid oriásokat mint a kövér nőket. Megosztó, de amekkora ellentáboruk van, akkora rajongó táboruk is.


Általában a kisemberek, vasággyal negyven kilós kis koboldok szokták gyalázni a szteroid oriásokat, hogy azokban hamrabb meglátják a nők a férfit mint egy kisovodás szintű testben. Fáj nekik. Ezért szart dobálnak.

Főleg ha a közegükben lévő egyedek a két említett vonal rajongótáborába tartoznak zömében, és nem érted rajonganak. Akkor főleg fájni fog.


Ha téged valaki nem érdekel, mert nem tartod ellenfélnek, akkor nem is bosszant. Ahogy én leszarom a csúnya lányokat mondjuk, nem is tüntetek ellenük. Egyszerüen úgy kezelem őket,mintha nem is volnának.

Akinek annyira közönbösek volnának ezek a szélsőségek ,amiket a kérdésben írtál, azok nem us foglalkoznak vele, nem hogy még bosszantaná is őket.

Téged valamiért nagyon bosszantanak ezek. Mert potenciális ellenfélnek tartod őket, akik megkúrtítják az esélyeidet a nőszerzésben/paliszerzésben.

Ha nem volnának ellenfelek, te minden téren sikeresebbnek, különbnek, kapósabbnak mondható volnál, akkor nem is fájna annyira a létezésük.

2013. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó igazat írt.

Érdekes csak az izomagyúzz le aki semmit se csinál el van vagy kövér vagy sovány(pasi),és irigyek,mert mindenki szeretne jól kinézni csak ehhez tenni kell rengeteget.

2013. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor barátaim, legyetek szívesek nézzetek körül az interneten, meg úgy amblokk a mainstreamben. Ezeket úgy ugrálják körül, mint a gyerekek a tábortüzet, holott az említett lángoló fahalomnak nagyobb kisugárzása van, mint sok efféle fazonnak.
2013. máj. 15. 17:59
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tekintem őket ellenségnek, példaképnek meg pláne, nekem ők amolyan két lábon járó kérdőjelek, nem értem a körülöttük zsibongó embertömegeket, sőt néha kifejezetten viccesek. A szoli meg a lufi csak példa volt, de látom megint bonyolult voltam a pici fejednek, legközelebb lerajzolom és belinkelem.

És itt tartunk megint. Szeretem az olyan pofákat, akik két sor alapján megállapítják egy emberről, hogy milyen is ő valójában, azt hiszem valami telejósdában kéne kamatoztatni a tudásodat.

2013. máj. 15. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg: legyen egy azaz egy olyan ember akinek bejössz és neked is ő. Mint kívül mint belül.


Utána magasról le lehet sz*rni MINDENKIT főleg a gyurmákat meg a szolikoporsós plázaribiket.

2013. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mint mikor sokan ellentmondást nem tűrően kijelentik, hogy: minden férfi/nő ezt és ezt csinálja/érzi/gondolja, aki mást mond, az hazudik!

Ez azért van, mert sokan egyszerűen képtelenek elhinni, elfogadni, hogy nem mindenki egyforma, nem mindenkinek ugyanaz az ízlése, nem mindenki egyformán érez. Még ha 10 emberből 8-ra illik is az általánosítás, lehet, hogy a maradék kettőre egyáltalán nem.


A külsővel is az a helyzet, hogy ha valaki egy típust, egy alkatot szépnek, vonzónak tart, főleg ha még mellette nagyon sok embernek ugyanaz tetszik, képtelen arra, hogy felfogja: lehet, hogy vannak olyanok, akiknek ez tényleg nem jön be. Ez bizonyos fokú korlátolt gondolkodásra utal, elég sokan megrekednek ezen a szinten.


Nekem például nem tetszenek a nagyon izmos férfiak, nálam a kis pocak a nyerő, azt találom szexinek. Nem vagyok sem borzasztó ronda, sem több mázsás bálna, úgyhogy nem savanyú a szőlő, nem arról van szó, hogy az ilyenek soha nem érdeklődtek volna irántam, egyszerűen csak tényleg nem igazán tetszenek. Biztos rengeteg értékes ember van köztük, nem tartom a sportos pasikat izomagyúaknak, csak nem igazán az eseteim külsőleg. Ez ízlés kérdése, kinek mi tetszik.

2013. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6 os, felfogja a fejem, csak az átvitt értelmű hasonlatod elég bazári ócska féle. Szemet sérően ócska.

A lufi példát max a dagikra lehet mondani, azok olyan "hibogósak".

2013. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nahát, értelmes ember. A következő a fehér holló lesz?
2013. máj. 15. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!