Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy társasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy társasági ember vagyok, sokan szépnek tartanak, kedvesnek vélem magamat, mégis egy srácnak se kellek?

Figyelt kérdés
már vagy 1 éve szakitottam a pasimmal,és azota nemvolt semmilyen kapcsolatom senkivel,régóta keresgélek pedig.sokat is változtattam magam ,edzek,csinos ruhákat hordok ,sok uj emberrel ismerkedek,de mégsincs semmi.sokszor ugyérzem h félnek tőllem a pasik.a baráti társaságban fiuk szoktak cukkolni h melyikőjükkel jönnék össze,mintha aztvárnák h adjak nekik egy jelet,mert nem mernek maguktol közeledni,vagy lehet ezt is csak beképzelem ,mi baj lehet velem?!
2013. máj. 13. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy félnék tőled, ha szép lennél és megközelíthetetlen.
2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem tudhatom,de az is lehet,hogy csak rossz embereket fogtál ki,akik nem passzolnak hozzád.
2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
min változtassak h" ne féljenek "tőllem?
2013. máj. 13. 19:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok! :)

De velem közölte az egyik pasi, hogy ha nem egy prezentáción lettünk volna, biztos hogy nem mert volna megszólítani, annyira megközelíthetetlen, elérhetetlen vagyok! :)

Pedig kedves vagyok az emberekkel!

2013. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajta változtatni, mert ilyen a kisugárzásod!
2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Talán mert arra gondolnak, hogy egy ilyen csaj úgy sem áll le velem!

A túlzott nyomulás, és a középpontban levés is taszít.

Ha nagyon elegáns vagy, az is vissza tartja a fiúkat.

Ha nagyon elegánsra veszem a dolgot, mert az üzleti megbeszélés megkívánja, egészen másképp, kissé visszahúzódva beszélgetnek velem is a férfiak.

Egy vállalati rendezvényre nagyon kiöltöztem. Senki nem kért fel táncolni, de mindenki stírőlt rendesen. Aztán jött egy laza krampusz, és felkért. Egész este vala voltam, és nagyon jó fej volt, de csufi. Még is halálra nevettem magam egész este. Sajnos másnap vissza utazott Németországba. A kolléganőim mind mondták, hogy hallották, hogy a kollégáim mind egymást unszolták, hogy menj te és kérd fel, de egyik sem jött. Nem is baj, mert a krampusz holt jó fej volt. Ha sportosan öltözök, sokkal bátrabbak a fiúk.

2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De valahogy megpróbálnám,mert alapvetően én szinte mindig kapcsolatban életem,szükségem van valakire,egy társra,csak ha nem jönnek odahozzám...,de nem érzem h én lennék az oka,vagy nekem kéne kezdeményezőbbnek lennem,nyiltabnak,h érezzék van esélyük?
2013. máj. 13. 19:31
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó átérzema helyzeted,nekem is sokszor volt már olyan h amikor olyan szerelésbe voltam amit még egy csöves is megirigyelne,semmi smink,haj felkötve,és annyian dudáltak nekem kocsikból,meg leszolitottak,egyszer mikor bulizni voltam,nagyon dögösen mentem ,de senki nemjött odahozzám ,a végén amikor már összekócolódott a hajam,elszakadt a harisnyám,levettem a magassarkut ,akkor már jöttek rám,és nem értem miért van ,az ,szeretek csinos lenni,és rossz érzés h csak akkor kellek bárkinek is ha nem érzem magam jola bőrömben :(
2013. máj. 13. 19:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Murphy törvénye hogy akkor próbálkoznak nálad, ha nem vagy a toppon! :)
2013. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én odamennék hozzád, "már úgysem számít semmi, sosem sikerült eddig semmi, hátha most" alapon!

Sőt mi több, küldök egy PM-et most, bár nyilvánvalóan nem vagy Bp-i...de hátha mégis...

29 F

2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!