Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hogyan lehet egy pasit kiábrándító presszió nélkül, "nyektetés" nélkül, rávezetni, hogy váljon már el a feleségétől, ha két éve velem él?

Figyelt kérdés

5 éve elköltözött a feleségétől, egy szerelem miatt, ami végetért, mert a pasi nagyon kétfelé élt. Támogatja busásan a gyerekeket, a feleségét...


Aztán megismerkedtünk, összeköltöztünk, nagy a szerelem, a fiamat is szereti, neveli, de nem lépnek a feleségével.


A feleségnek is van pasija...már többször találkozott már a 4 felnőtt, de mégsem lépnek. Egy éve együtt éltünk már, amikor egyszer a kérésemre, felhívta a nőt, hogy váljanak, hát rögtön pénzől beszéltek, aztán zokogott a csaj a túloldalon.

A nagy házat elvileg árulják, gyakorlatilag nem....a bankszámla kettejük nevén van, állítólag nem használja a feleség....szerintem olyan mintha várná vissza. Sokat beszélnek telefonon, szerintem túl sokat. Van a baráti körünkben példa arra, hogy hét év különélés után újra összejött a házaspár....félek ettől.


Soknak találom a hitel 50e, gyerektartás 50 e (két gyermekük van) + költöpénz, telefon, ruha, cipő stb. mindent a párom fizet, a mi életünket takarékon tartva.

Mit tennétek?



#válás #házasság #gyrmektartás
2013. júl. 20. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én eleve nem költöztem volna össze vele, amíg nem válik el, sőt, a kapcsolatba se folytam volna bele.

Két év után szerintem már nem sokat tehetsz, megszoksz vagy megszöksz kb.

2013. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha veled él, akkor a válás csak egy papír... én sem váltam még el a férjemtől, a barátom sem a feleségétől, de együtt vagyunk.

Ha pedig olyannal kezdesz, akinek van gyereke, akkor bizony tudomásul kell venni, hogy mindig a gyerek lesz az első. Mindig! vagy megszoksz, vagy megszöksz...

2013. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki egy gyerek után fizet 80 gyerektartást, szóval azt nem sokallom.


De sok mindent nem tehetsz, belementél ebbe a kapcsolatba, nem volt okos ötlet addig, amíg nem válnak el. Ültesd le, beszélj vele. De azt ne hozd szóba, hogy attól félsz, hogy újra összejönnek, mert ezzel a féltékenységgel épp az ellenkezőjét éred el, mint ami a célod.

2013. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egy-egy kérdés, reakció:


Mit jelent a megszoksz, vagy megszöksz ebben az élethelyzetben?


A párom az mondja, lustaság, és a feleség is mondta már állítólag, hogy kéne, de nemrég találtam sms-eket, amikben :

"tudom, hogy már nem jelentek semmit, sajnálom, hogymég gondot okozok, különösen anyagilag, de nincs kihez fordulnom, nehéz egyedül."


"természetes, hisz a gyermekeim anyja vagy, ha nem hozzám fordulnál, úgy érezném kizársz az életükből."


"de az én anyagi gondjaimat már neked kéne megoldani, köszönöm, hogy így gondolod stb..."


Amellett, hogy a két férfi találkozik pl. egy polc kedvéért, a gyerekek egyike már nem lakik otthon a feleséggel....az említett összegek fejszámolással: a fix fizetésének a fele... , a nagyobbik gyerkőc a közelünkben él, mi segítjük anyagilag. Tehát egy gyerekre 50 és plussz a 50 hitel, regzsi...és plussz a kamasz teljes ellátása, tűnik nekem soknak.


Mindenünk megvan, de tényleg szerényen.


A kapcsolat mesés.


Elmeséltem neki ma, egy vicces sztorit. :))


Egy férfi barátunkkal beszélgettem, az új szerelméről.

Összevesztek, mert a nő nem akar válni.

Erre én, "jaj, ne is mond!"

Erre ő : Lehet, hogy a pasid feleségét használom?"


Ő- "Miért nem válnak?"


én - "Mert így sok pénzt kap a feleség, szerintem nem mer válni a nő, mert hivatalosan, nem jár ennyi."


A párom itt közbeszólt: "akkor nem a feleségemet használja. -nevetett.



Tudom, hogy egy termető férfi és egy otthonülő anyuka régi viszonya ez, egyébként hosszan tervezte, és próbálta a párom önállóvá tenni a feleségét...képzés, vállalkozás indítása...


És az érzelmi vonulat?


Felelősséget érez a felesége iránt.

Szerinten a nő egyszerűen várakozik...


Az ilyen "mennyit jelentek"- sms-ekkel, szerintem provokál valami többet.


Na meg láttam a jegygyűrű szimbolikájáról posztot a fb.-on...olyan izé.


A párommal beszélktünk erről nevetgélve, éls összegeztük mi mindent elintézni, bármennyire is szörnyű a bürokrácia. :)


Szóval, így humorral, immár harmadik nekifutásra...


JÓL SÜLT EL.


Ha van vélemény, tanács, várom...

2013. júl. 20. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam nagyon rossz pont, hogy olvasod az sms-eit.


Az, hogy a nő nem dolgozik, régen rossz. Mondjuk ezzel nem tudom, mit lehet kezdeni.

2013. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is vagyok rá büszke.


kölcsönös ez az sms kukucska olykor és mindig hűségre jutunk belőle. nem volt még gond...


vajon miért nrm válnak el valójában?

2013. júl. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!