Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz, kiábrándito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, kiábrándito testem van? Képpel

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hoy idén nem megyek strandra mivel hiztam kb 5-6 kgot.

2 éve lefogytam egyébként 20 kgot de még mindig ugyan ugy látom magam hogy kövér vagyok. Elölröl még nemis olyan vészes, de hátulrol és oldalrol nagyon nagy darab vagyok :( csomoszor gondolkozok azon, hogyha lesz barátom, és ha pl látna igy lehet kiábrándulna belölem, mivel ruhában csinos vagyok, meg ott nem látszodnak a narancsböreim, meg a zsiros combom. Ráadásul a cicm is kicsi.és arra lennék kiváncsi hogy szerintetek is nagyon kiábrándito az alkatom?

19L

[link]


[link]


[link]


öszinte válaszokat kérek:)


2013. júl. 9. 13:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszel,szerintem csinos vagy:)

Bar a combodon kicsit lehetne dolgozni

2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
őszintén? picit husi, de egyáltalán nem vészes. nálam ez még a símán jó csaj kategória. de nyilván mindenkinek más az ízlése.
2013. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hisztizel csak.Semmi önbizalmad nincs.

Ez a test nagyon is jó!

2013. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Combodon talán formálhatsz, arra némileg ráférne. De szégyellnivalód igazán nincs, alapjában véve nekem tetszik :)
2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Szia! :)

nemvész a tested, de éna helyedben nem hagynám abba az edzést!

fuss, biciklizz, és figyelj a kajálásra!


nyugodtan mehetsz a strandra ezzel a testel! nemkell szégyenkezned! ettől vannak ezerszer roszabbak, mégis mutogatják a hurkát a strandon....

szal nyugi van.


ha kell help, hogy fogyj, picit, vgay hozd rendbe magad, szivesen segítek privbe.


azt meg felejtsd el, hogy kiábrándul belőled, ha meglát ruha nélkül...mi pasik, már sokkal hamrabb elképzeljük miylen elnne veled a szex, olyannyira hamar, hogy még azelőtt hogy emgszólítanánk :) ;)

22/F

2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. Se nem csonti, se nem husis. Mondhatni aranyközépút.
2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj strandra. Engem szexuálisan is vonz a tested, ha már őszinteségről van szó. Ne legyenek komplexusaid, nagyon csinos vagy, nem fogok azért ódákat zengeni, annyira nem vagyok még kiéhezve egy lányra sem, de minden rendben van veled, nem mindenki hollywood-i szupersztár alkatú. 24F
2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Zakathol ***** válasza:

Az alkatod nem olyan vészes - nekem mondjuk nem ez az ideálom, de - sok férfinek tetszik.

A combod oldalnézetből tényleg nagyon narancsbőrösnek látszik, talán ez az egyetlen ami kifogásolható.


Ennyiért szerintem nem érdemes magánzárkába vonulnod - sokkal rosszabb állapotban lévő nők is kint tespednek a strandon. Egyébként pedig, ha korábban sikerült 20kg-ot fogynod, akkor hajrá, nyomasd tovább amit elkezdtél - ha nem tetszik a mostani állapot. Takarítsd ki az étrended és keress valami sportot amit élvezel csinálni.

2013. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel semmi olyan gond nincs, amin nem lehetne javítani ha te úgy érzed. am nekem így is tetszik és teljesen rendben van :)
2013. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen fiatalon már így festesz? Mi lesz ha gyerek lesz? Am nem vészes a legnagyobb gond, hogy elefántbokájú vagy.
2013. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!