Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyuka haragszik az elhunyt fiára?

Figyelt kérdés

A páromnak az öccse pár évvel ezelőtt autóbalesetben halt meg, az egész család nehezen dolgozta fel a történteket, sőt bizonyos családtagoknak még ma sem sikerült.

Páromnak az anyukája mindig elmondja,hogy mennyire haragszik az elhunyt fiára amiért itt hagyta őket, a temetőben is mindig elmondja,hogy szégyelld magad fiam, nagyon haragszom rád,rossz fiú voltál meg hasonlókat mond (legalább is én ezeket hallottam konkrétan).

A balesetben a fiának a barátnője is meghalt és az anyuka mindig azt mondja,hogy soha nem bocsájt meg a fiának amiért ezt tette.

Viszont páromnak az apja vagyis az apuka pedig mindig leteremti az anyukát,hogy miért nem hagyja már békében a fiukat, és akkor ezen rendszerint összekapnak.

Más családtagok (inkább rokonok)pedig nem tartják normálisnak,hogy nem tud megbocsájtani a saját fiának,pláne hogy meghalt és akkor ők ezen "fröcsögnek".


Szerintem páromnak az anyukája még ma sem dolgozta fel a fia halálát és nem gyűlölettel mondja hogy haragszik rá, hanem úgy mint egy anyuka a gyerekének, én nem látok benne semmi rosszat, ő így éli meg.


2013. júl. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Tudod, mi a nem normális?

ITT kibeszélni!

Semmivel nem különb ez a tetted, mint a fröcsögő rokonoké, akármit gondolsz is.

2013. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ilyen buta, vagy csak kérlek ne engem fárassz.
2013. júl. 24. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a gyásznak 5 fázisa van. Az egyik a harag. Valószínűleg az édesanyja megrekedt ezen a szinten. Inkább segíteni kéne neki, hogy sikerüljön egyszer feldolgozni ezt a csapást.
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

Mindenki máshogy gyászol. :(

Egy anyukának elveszíteni a saját kicsi fiát (mert neki mindig is az marad), egy szörnyű tragédia. Sokan nehezen dolgozzák fel az ilyet. És mindenki máshogy.


Remélhetőleg egyszer ő is megbékél vele, és majd szeretettel gondol azokra az időkre, amikor még élt a fia.

2013. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a fiu okozta a balesetet?
2013. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem dolgozta fel, talán soha nem is fogja.
2013. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért valami komoly szakmai segítség rájuk férna, - ha ez már kezd rituálé lenni.
2013. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!