Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Van itt olyan lány akinek színes (könnyített) gipszben van a lába? Ha igen, ti hogyan öltözködtök a gipszetek mellé? (Kinek milyen színű? )

gipsz,színes,könnyített

2013. júl. 22. 16:04  Privát üzenet  

A válaszok
zöld

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. júl. 22. 16:15 Privát üzenet
Volt, de az is fehér volt. De miért érdekel ez téged? :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. júl. 22. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon féltem egy lány barátomat! Szerintem túlzásba viszi, milyen következményei lehetnek?
Szűz lány lehet terhes előváladéktól és mennyi rá az esély?
Szerintetek sok egy 16 éves lánynak 3 pirítós kenyér (nyilván szeletben) vacsorára?
Elmehetek egyedül házi-gyermek-orvosomhoz? Úgy tűnik, hogy hormonproblémám van.15l
Az baj, ha egy nap akár kétszer-háromszor elégítem ki magam? 16/F. (Többi lent)
Gipszben lévő lányok! Hogyan reagálnátok, ha egy férfi az utcán odamenne hozzátok és megkérdezné az ővé lehet-e a gipszetek miután levették?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!