Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselted meltosaggal...

Hogyan viselted meltosaggal amikor megtudtad hogy a parod mast szeret mar?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én nem voltam méltóságteljes, mert benne sem volt gerinc, a csajtól tudtam meg, ő meg végig tagadta, és nem is szerette. Persze mai eszemmel máshogy csinálnám. Sokkal gonoszabb lennék.
2013. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lenne a jo viselkedes..sejtettem eddig is...de tagadta..ma lattam a beszelgetesuket..szerinte nem ugy gta...
2013. júl. 21. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha méltósággal akarod viselni, akkor simán kiszállsz és többet nem keresed. Lehet ő fog jönni, hogy hülye volt, megbánta. Aztán neked kell eldönteni, mi legyen tovább.


Vagy küzdhetsz is érte, ha téged is szeret még, de jött egy fellángolás más iránt, akkor megpróbálhatod rádöbbenteni, hogy hülyeség lenne eldobni azt, ami köztetek van egy ilyen fellángolásért. Ehhez viszont végtelen türelem és szeretet kell. Te tudod, van e benned elég.


Vagy lehetsz gonosz és bosszúálló is. :) A bosszú sokszor segít továbblépni.

2013. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát, én voltam minden, de nem méltóságos. :-)
2013. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ha kilépsz, lépj ki most, mert később egyre nehezebb. Én hülye voltam, maradtam, még majdnem 5 évet, így összesen majdnem tíz évem ráment.
2013. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy? Méltósággal. Nuygodtan végighallgattam amit mondott, elfogadtam és éltem tovább az életem, normális emberként viselkedve ha mégis találkoztunk (annak ellenére is, hogy ő nem volt mindig az). Semmi sírás, veszekedés srtb. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.
2013. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!