Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megkeresni pár...

Hogy tudnék megkeresni pár olyan embert, akiről csak pár infot tudok, de nevüket nem? (lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam pár angol sráccal a váci strandon. Tudom hogy néztek ki, és milyen sapkát viseltek. Tudom hogy merre felé szálltak fel a vonatra, de 5 településből nem tudom hogy hol szálltak le. Integettünk egymásnak, a nevemet felírtam egy cetlire, a végállomásig vártam hogy leszálljanak, de nem tették, (persze nem a vonaton maradtak.). Valóüszínű figyelmetlen voltam. Hogyan kereshetném meg őket? Valaki esetleg ha már ennyiből is észbe kap valamire. Üzit írhattok részletesebb leírásért(de csak névvel).

Alig tudok aludni. A mosolya. A szeme. Teljesen extázisba estem:/



2013. júl. 30. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Most ezt nem gondolod komolyan, ugye? Így esélytelen megtalálni valakit.

Ha felírtad a neved, akkor, ha akar, majd megkeres ő a facebook-on, vagy ilyesmi, már, ha a neved alapján meg tud találni.

Egyetlen esélyed, hogy visszamész a strandra, hátha ott lesznek megint.

Miért nem kérdezted meg őket, hogy honnan jöttek, meddig lesznek itt, mi a nevük...?

2013. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugye, ezt nem gondoltak komolyan?

Még, ha meg is találnád őket, ebből akkor se lenne semmi:D Ne legyél már ennyire naiv...

2013. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert eltűntek, és így a cetlit nem tudtam nekik odaadni, így nem tudtam megkérdezni mi a neve..
2013. júl. 30. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Jé egy váci.

Máskor a telefonszámot is kérd el. Vagy email. Sokaknak nevük az email címe.

2013. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán fent vannak a fészbukkon. :)
2013. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja név nélkül esélytelen.
2013. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 naomi patricia válasza:
Fészbukkon ráadásul 2 k-val... na hallod, te is tudhatsz valamit :DDDD
2013. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Direkt írtam így :) tudom, hogy kell na nem akarok vitázni.

Az összes Angol fiú neveket esetleg próbáld ki hátha köztük lesz.

2013. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ian Catman ***** válasza:
Sehogy. Ha nem adták meg a nevüket, nyilván nem is akarják, hogy megtaláld. Ha csak te estél belé, gondolod hogy más nem? Akkor lehet, hogy van neki jobb. A telefonszáma meglenne, az semmit nem jelent, én is adtam már meg egy találomra leírt telefonszámot vagy egy haragosomét, csak, hogy szabaduljak... Ez van, az érzések, bizony mondom néked, nem kölcsönösek mindig. Felejtsd el gyorsan, lépj túl.
2013. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( hát utólag észrevettem hogy a vonaton engem várt, mert mögém ült le szándékosan, a többiek hátrébb mentek. tudom, hogy megjegyzett:) csak hát ezt későn vettem észre :(
2013. aug. 1. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!