Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerte valaki "kisgitarhero"-...

Ismerte valaki "kisgitarhero"-t itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne töröljétek a kérdést, mert most is nagyon szomorú vagyok emiatt és meg szeretném tudni, mi lett vele:( Itt ismertem meg, nagyon hamar nagyon megkedveltük egymást, aztán msnre is felvettük egymást (tiffike82@hotmail.com - Tiffani Szép) ez volt az övé. Ott is beszélgettünk, aztán kiderült hogy beteg és hogy rákos, én próbltam vígasztalni, meg ötleteket adni, meg mondtam hogy meg lehet gyógyulni és nincs semmi baj és nagyon hálás volt :( aztán telefonszámot is cseréltünk és a végén még msneztünk, ő ebuddyról volt és úgy lett vége, hogy nem kapta meg az üzeneteim, pedig képet is akart küldeni, de kép nélkül is nagyon megszerettem őt :( szóval azt hitte hogy elmentem és nagyon szomorú volt én meg hiába írtam, nem kapta meg.. :( utolsó mondata az volt, hogy "segíts nagyon fáj" :'(((((((((((( tudom hogy ő is nagyon szeretett és ez az egész nem lehetett tverés, ilyen nincs:( elvileg az orvosnál az derült ki hogy előrehaladott vastagbélrákja van. ugye nem halhatott meg akkor??????:((( kérlek ne töröljétek a kérdést:( a telefonszám amit megadott, más veszi rajta fel, amikor megadta nem ellenőriztem, lehet hogy elírta. Valaki nem tud felőle valamit, esetleg nincs itt senki aki ismerte?:( aki ismerte, beszélhetnék vele? Megint eszemb ejutott, ez 1 éve volt, augusztus 30-án beszéltem vele utoljára. Azután csak én írtam neki itt gyakorin. még hónapokkal később is írtam neki, még idén is egyszer. Ma is könnyeztem amikor elolvastam a beszélgetésünk és most is szomorú vagyok :(( ő 18 éves volt akkor. Elvileg volt myspace-e is, de azt nem kértem el tőle.

Kérlek aki tud, segítsen:(



#szerelem #megkeresés #kisgitarhero #tiffani #tiffike
2013. júl. 30. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Sajnos nincs ilyen azonosítójú felhasználónk!"
2013. júl. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét, akkor miért nem keresel rá nagyobb közösségi oldalakon? sőt 82. ez talán a születési dátuma, ez kiindulási pontnak elég
2013. júl. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3..a 82 nem lehet születési dátum mivel tavaly volt 18...hacsak nem időutazó nem valószínű...
2013. júl. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rákerestem de nem volt fent facebookon, a face nem is találja meg emiatt.
2013. júl. 30. 02:55
 6/8 A kérdező kommentje:
kisgitárhiro a nick, bocsánat, elírtam
2013. júl. 30. 02:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de lehet hogy ez az egész nem igaz. Számtalan ilyet hallottam már, és valahogy az a megérzésem, hogy ez is csak egy kitaláció. Nem hiszem hogy csak úgy lelépett volna. Sokan betegséget hazudnak hogy sajnálják őket, törődjenek velük. Ráadásul ez a 82 is gyanús nekem.

Ez csak egy vélemény, ne haragudj , nem akartalak vele megbántani, csak lehet hogy igazam van és nincs mi miatt aggódnod!

2013. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu áldozat lettél.
2013. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!