Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ask. Fm celeb Jadenek...

Az ask. Fm celeb Jadenek milyen ugyei voltak? Mirol beszel mindenki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 00:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
megujjaztak a moziba :D
2013. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Justicar ***** válasza:
100%
Köszönöm istenem, hogy fogalmam sincs, hogy miről van szó.
2013. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ki a jóisten az a Jade? meg mi az hogy ask.fm celeb?! és miért nem fontosabb dolgokkal foglalkozol?


(inkább füvezz még az is jobb :D )

2013. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jah megujjazták a moziban. :D
2013. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ő az? gratulálok neki, ebbe is kár az oktatási pénzeket költeni, biztos sokat fog később a szakmájával beletenni a közösbe. ja nem.


[link]

2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

anyud mit szolt ahoz hogy megujjaztak?? semmit.azt mondta hogy azt csinálok amit akarok.

Imádom anyut!!!<3 3 months ago

3 people like this

és legalább élevezted ? :D igen:-$ kajak jó volt! 3 months ago4 people like this

most tényleg megujjaztak ? :D tényleg..a moziba:-$$$


vazeg.... most elvesztettem az elmúlt 10 percben pár IQ-pontot.

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"2.Samsung Galaxy acem van meg egy Iphone 4-em"


gratulálok anyukádnak ismét. 14 évesen ez kell.

2013. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

... mert aztán mással soha nem fordult elő, hogy egy kicsit a megengedettnél tovább ment. Oké, nem kellett volna, és nem is akarom őt védeni, de azért extrém módon túlzás, amit ebből kihoznak egyesek. (Ráadásul nem is ő dicsekedett el vele... egy bizalmas barátnőjének - asszem valami nagyképű japán-kínai keveréknek - elmondta, ő meg jó barátnő módjára közzétette.)

Igen, egy elkényeztetett tini, de azért nézzünk már körül, ha valaki nyitott szemmel jár, a környezetében is tucatjával lát nála gázabb, elkényeztetettebb tök r**ancos csajokat. Mégis erre a szerencsétlenre szállt rá mindenki.


Egyébként Jade már lejárt... most az új celeb Kinga! [link] -- na, ha valaki, szerintem ő tényleg gáz. Nem akarok g**i lenni és beszállni a csеsztetésébe, de azért pár dolgot elmondok róla. (Amúgy facen ismerősöm volt. Történt, hogy rossz kedve volt, meg mertem kérdezni, hogy mi bántja, úgy elküldött a ...ba, hogy csak na.)

Szóval ez a kedves kisleány hasonló hátbaszúrásokat eljátszott már több tucat netes, meg jónéhány való életbeli barátjával.

Az exét azzal rágalmazta széles körben, hogy megerőszakolta.

Volt, hogy egy beteg lányon gúnyolódott, amiért a betegsége miatt hát nem a legszebb.

De a legnagyobb sztori: a "párjával" d*gtak, de mivel féltek, hogy a koton elszakad, ezért iknább nem használták. (... mert ugye ha nem használod, akkor nem szakadhat el. Logikus.) Persze terhes lett, elvetette, és ő mindezt nagy büszkén, nevetgélve közölte, mondván hogy milyen jó, megszűntek a reggeli rosszullétei.


Na, szerintem ő sokkal gázabb, mint Jade.

2013. aug. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyepkent szerintem is rengeteg tini gazabbul viselkedik meg gazabb dolgokat tesz. Jadeet csak azert piszkaljak ennyire, mert netceleb es sok lett az utaloja. Ha nem lenne ugymond hires, nem ba*zogatnak ennyien.
2013. aug. 1. 14:07
 10/19 anonim ***** válasza:
rossz a sorrend. azért útálják, mivel ő annak ellenére, hogy sokan foglalkoznak vele, még direkt ki is teríti ezeket a dolgokat, hogy ő erre büszke. én egyáltalán nem azokat ítélném el, akik útálják, hanem őt...
2013. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!