Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bajban vagyok. Találtam egy...

Bajban vagyok. Találtam egy munkát, ami tetszik, de tartok tőle, és ehhez tudnom kéne mindenki véleményét. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Találtam egy munkát, ami tetszik, illuzionista mellé keresnek asszisztensi és látványhölgyet (Nem konzumlány!) Olaszországi munkára. A csávóval is beszéltem minden rendben volt (normális volt.) Erre behívom anyámat , hogy mit gondol erről, és akkor mondja, hogy pont ez a csávót hívták be a múltkor a Mokkába, mert állítólag az egyik csaj beperelte, mert valami erotikus dolgot kellett csinálnia...

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok, tudtok erről az interjúról vagy bármi ilyesmiről?

Nagyon fontos lenne nekem! Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. febr. 15. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, mindenki véleményére kíváncsi vagy, így hát még én is válaszolok.:)

Elhiszem, hogy csábító az ajánlat, és lehet, hogy valós. De azért gyanús. És éppen Olaszországba... Hát, légy nagyon óvatos!

2013. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, én tényleg mennék,de anyám ha egyszer ezt mondta, bennem is felmerült a gyanú... ezért is kérdeztelek meg titeket.. azért köszi.


Mennyire gyanús? hány %- ban?

2013. febr. 15. 19:43
 3/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én legalább 50 százalékot mondanék, de bevallom, én egy betoji, egyébként is bizalmatlan ember vagyok.


Biztos jönnek majd olyanok, akik értelmesebb/használhatóbb válaszokat adnak, mint én. :)

2013. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát éppen ezaz! hogy én is ebbe a típusba tartozom!

és az 50 % nagyon magas!!!!


tehát ne is reménykedjek semmiben?

2013. febr. 15. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a csávót, hogy erre a munkára miért éppen egy külföldi csajt keres. Aztán hallgasd meg, hogy mit dadog róla össze-vissza! Az olasz csajok nem csinosak neki?

Ja, hogy azok tudnak a rendörökkel beszélgetni, ha nem kóser?

2013. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem, úgy ahogy van - felejtsd el! Találsz majd mást. Vigyázz, a pasi "ILLUZIONISTA"! Ez bármit takarhat, és még csak nem is hazudott.
2013. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Szexmunkával trükközött a bűvész?

Mindig gyanús, ha valaki külföldre, és hangsúlyozottan szexmentes feladatra toboroz női munkaerőt. Az ilyen jellegű hirdetések a legtöbbször csapdát rejtenek, sokan pedig gyanútlanul belesétálnak. Ezúttal egy bűvész fogott ki a lányokon, akik asszisztensként indultak, de táncosnőként érkeztek Olaszországba. Rejtett kamerával mi is jelentkeztünk a munkára.Hitelesnek tűnt, de a kártyatrükkök helyett, kiderült, leginkább női praktikákra volt szükség Olaszországban.


Az egyik fiatal lány állítása szerint egykori munkáltatója, egy bűvész, csaló. Hirdetéseiben bűvész asszisztensi munkára keres csinos hölgyeket Olaszországba. A munka szigorúan szexmentes, állította, de már az első napon kiderült, hogy ez nem így van. A lányoknak ott már egyértelmű volt, hogy a bűvész csupán közvetítő, és valójában a bár olasz tulajdonosa volt a főnök.


A lánynak a többiekkel együtt szöknie kellett Olaszországból. A rendőrségen feljelentést is tettek, de ott annyit mondtak, hogy a nyomozást megszüntették, mert nem merült fel a kényszerítés bűntettét megvalósító körülmény.


A bűvész a mai napig hirdet asszisztensi munkát.


Mi rejtett kamerával jelentkeztünk az álláshirdetésre. A bűvész hosszasan ecsetelte a kinti munkát. Azt mondta, a fellépések után beszélgetni kell a férfi vendégekkel, akik 20 percért 15 eurót fizetnek. Ezt a bűvész látványhölgyi munkának nevezte.


A bűvész arról is igyekezte meggyőzni a jelenlevőket, hogy ez a munka tényleg nem tartalmaz erotikus szolgáltatásokat. Kizárólag asszisztensi feladatkörre keres jelentkezőket.


A férfit természetesen hivatalosan is megkerestük. Azt nyilatkozta, hogy szerinte lejáratásról van szó, és, ha foglalkozunk az üggyel, beperli a televíziót. Később viszont már azt mondta, hogy kamera elé áll, és nyilatkozni fog.

2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Főoldal > Hírek > Belföld

Illúzióba ringatta a lányokat a bűvész?

Táncolniuk kellett volna, ezért megszöktek

RTL Híradó - Ágoston Dóra, Fazekas Andrea, Pap-Tóth Erika

2011-06-30 18:09:00

Szexmentes munkát ígért egy bűvész, a lányoknak mégis night clubban kellett volna táncolniuk - ezt állítja egy, az RTL Híradót megkereső lány. A bűvész álláshirdetésére jelentkezett, aki asszisztenst keresett külföldi munkára. Azt mondja, Olaszországban azonban kiderült erotikus táncot kellett volna vállalnia. A bűvész most is hirdeti az állást.

2013. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

A produkcióban a kisszék már az elején feleslegessé válik, aztán már a botokra sincs szükség. A végén úgy tűnik, mintha a lány lebegne. Persze ez csak illúzió.


A többi közt ez a mutatvány is érdekelte ezt a lányt, ezért jelentkezett a bűvész álláshirdetésére. A férfi asszisztenst keresett a mutatványaihoz, akikkel Olaszországban lépne fel. A munka szigorúan szexmentes – ez állt a hirdetésben. 3 másik lánnyal együtt vitte ki őt a bűvész Olaszországba. Már az érkezésük napján dolgozni kellett volna.


„Láttuk, hogy night club, én közöltem, hogy én ide nem megyek be, mert még sosem jártam ilyen helyen, nem is fogok. Mert, hogy nem ez volt a szerződésben” – mondta a lány.


Azt mondta, ott derült ki, hogy a bűvész csak közvetítő volt, valójában a bár olasz tulajdonosa a főnök. A felesége tolmácsolt, mert a lányok nem tudtak olaszul.


„- Ők táncot mondtak, hogy táncolni kell, gondolom vetkőzni is, mert mondták, hogy privát tánc, az gondolom azt takarja, hogy bemenni a vendéggel, pezsgőzni, és vetkőzni. Ez nekünk nagyon nem fért bele.

- Szexet is kértek?

- Azt mondták, hogy elmehetünk a vendéggel. De nem a bárban, hanem azon kívül, megvannak azok a vendégek, akikkel elmehetünk, ha akarunk. De az nem volt kötelező” – mondta a lány.


A lány azt mondta, végül a többiekkel együtt szöknie kellett Olaszországból. Miután hazajöttek, feljelentést tettek a rendőrségen. Ott annyit mondtak, a nyomozást megszüntették, mert nem merült fel olyan körülmény, amely szerint megvalósult a kényszerítés bűntette.


A férfi most is hirdeti az állást, aki megfelel, jövő héten már indulhat is. Az RTL Híradó riportere jelentkezett, és rejtett kamerával ment el a megbeszélt találkozóra.


A bűvész hosszasan ecsetelte a kinti munkát. Azt mondta, ha a vendégek a fellépések után meghívják a lányt, akkor beszélgetni kell velük.


„Itt normálisan fel kell öltözni, nadrág nem lehet, szoknya, rövid ruha, elegánsan, csinosan, smink, haj rendben. A szőke haj hatalmas előny” – mondta a bűvész.


Viszont olaszul nem kell tudni. Azt ígérte, ő majd megtanítja a nyelvet.


„ - Főleg a vendég beszél, mint ahogy most én is beszélek.

- De nem értem, én csak mosolygok, meg bólogatok?

- Igen igen.”

2013. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

tudom!!! köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, de amikor anyám bejött hozzám és megmutattam neki, és ő ugyanezt mondta, mint ti, csak annyi különbséggel, hogy a Mokkában volt, ja és sokkal rövidebben és erősebb hangterjedelemben...


utána is olvastam a neten, ott más csajok voltak felsorolva, hát igaz :((

2013. márc. 7. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!