Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Őt?

Valaki ismeri Őt?

Figyelt kérdés

Olyan 6 évvel ezelőtt egy rocker sráccal utaztam együtt a 3-as metrón minden reggel majd 1 éven át. Olyan 6.08 körül ért Árpád-hídra az a metró amin Ő is utazott. Mindig néztem,s Ő is engem. A Népligetnél szállt le és mindig visszanézett. Azután a kb. 1 év után nem láttam többe, csak rá 2-3 évvel később. Bár nem tudtunk együtt utazni,mert vártam valakit, másnap abban a reményben,hogy újra látom ott vártam rá. Sikerrel jártam és a Nyugatinál szállt le azt hiszem. Ezután megint semmi... Azonban kb. 1 éve újra láttam, amikor a Nyugatinál sétáltam nővéremmel. Szerintem felismert, mert amíg elment mellettem néztük egymást. Bár már nem úgy nézett,mint anno, valószínűleg azért,mert elhíztam és már a ruhatáramban sem szerepeltek Linkin Parkos pólók...mégis,ha csak egyetlen egy beszélgetés erejéig találkozhatnék vele,hallhatnám a hangját, akkor letudnék zárni egy fejezetet az életemben. Ha bárki tudná kit keresek, vagy éppen (legnagyobb szerencsémre) pont Te olvasod,kérlek írj! A srác kinézetre kb.: 178 cm, vékony, metrón sokszor utazott úgy,hogy egyik kezével fenn kapaszkodott és azom a fejét pihentette, rocker, gyönyörűen kezelt,hosszú, világosbarna hajjal. Remélem csak egyszer még látlak! Akármilyen kis hasonlóságot találtok egy ismerősötökkel,kérlek ne habozzatok. Thank you

20/L



2013. júl. 31. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer neked tetszik akkor kezdeményezhetnél te is XD úristen ...
2013. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"...XD úristen" ? Nem tudom hány éves lehetsz, nem is igazán érdekel...Én már egyszer leírtam,hogy nagyon visszahúzódó voltam és vagyok is, mai napig. Aki ezt nem fogja fel, inkább ne válaszoljon -.- Szánalmasak vagytok...

Nincs szükségem kis hülye gyerekek válaszaira...

2013. aug. 25. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!