Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rockerek, miért rossz a divat?

Rockerek, miért rossz a divat?

Figyelt kérdés
"A rockerség a divatellenesség szinonímája." olvastam valahol. Véleményetek szerint miért elítélendő dolog a divat?
2013. aug. 1. 14:00
1 2
 11/15 Nayal ***** válasza:
100%
Mellesleg pénz pénz pénz. Divatosan akarsz öltözni? Hát az nem olcsó! stb... Kösz nem, és nem elég, hogy rátukmálják az emberekre a hülyeségeiket, még a futószalagon gyártott szemetüket is megetetnék velük, gondolok itt a mai pop zenére. Na meg az Xfaktorokra. De Király Viktornak olyan jó hangja van! Attól még nem csinál semmi kiemelkedőt/egyedit! A Green Day énekesének is jó hangja van mégsem hallgatom Őket mert számomra unalmasak. Nem érdekel, hogy népszerűek. A másik meg az One direction meg Justin Bieber féle média által felkapott tehetségtelen senkik. Itt Csabán láttam egy olyan metálbandát amit az életben nem felejtek el! Mégis egy kis kocsmában játszottak 45 lelkes ember előtt. Na Őket miért nem mutatja a média? Kalapácsnak is jó hangja van. De erre van igény...
2013. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Nayal ***** válasza:
Amióta megszületett a divatnak két célja van: Pénz, és hatalmat szerezni illetve átmosni az emberek agyát, hogy idomítható birkák legyünk akik megvegyük a szros termékeiket. Az Illuminátusok meg majd jönnek, és irányítanak.
2013. aug. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A divatnak nincs értelme. De most komolyan, egy ember kitalálja, hogy egy negyedévre ez meg ez divatos, aztán mindenki hordja is, csak mert ő azt mondja, hogy ez a trendi. A sok bolond meg negyedévente új ruhákat vesz A divat már csak a bevételről szól. És különben is, nekem senki se mondja meg, hogy mit vegyek fel!
2013. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Röviden: mert a divat szar :D
2013. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szerintem divat azon emberek majmolása, akik ki akarnak tűnni. Divatba hoznak olyan dolgokat (is) ami más embereken borzasztóan áll. Kényelmetlen, de hordják, mert h xy is azt viselte. Szerintem ez rohadt gáz. Legyen egyéniséged. Csak azt viseld ami neked is tetszik, ne azt amit látsz másokon...
2014. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!