Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti miért...

Fiúk, férfiak! Ti miért kezdtek el érdeklődni úgy a divat iránt, mint a nők? Nem féltek attól, hogy a társadalom rátok ragaszt valami rossz jelzőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 00:53
 1/5 anonim válasza:

Engem szinte egyáltalán nem érdekel a divat, és ez biztosan így lesz ezután is.

35/f

2012. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők miért kezdtek el férfias dolgokkal foglalkozni?Miért öltözik úgy némelyik mint 1 férfi?


Mert ma egyenjogúság van.Azt csinál mindenki amit akar.Szerintem ez pozitív dolog.

2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt a férfiakkal szemben ugyanakkora az elvárás divat terén, másrészt meg ha megtetszik egy dizájnos póló vagy akármi, nem fogom csak azért nem megvenni h nehogy véletlenül divatos legyek. :D

Rossz jelzőt arra akaszt rá a társadalom aki rosszul/bénán/slamposan öltözködik, persze vannak metroszexuális stílusú emberek akikre lehet jelzőket akasztani(meg a diszkópatkány stílus, olyanok mint a klónok, alig lehet megkülönböztetni őket, náluk már csak a bürokraták egyformábbak), de a "divatos" távolról sem csak azt takarja.


Vmi filmben volt egy mondás h "a férfinak csak egy kicsit kell szebbnek lenni az ördögnél", hát ez bizony legfeljebb egy eldugott bányászfaluban lehet igaz.

Ugyanis az emberek általában magukhoz hasonló párt keresnek, egy szép lány sokkal kevésbé akar összejönni egy elhanyagolt slampos fiúval.

Szal ha egy fiú nem akarja egy ördögnél éppen csak szebb lánnyal leélni az életét akkor neki is kell tennie a kinézetéért.

2012. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félni? Szerintem nem vagy tisztában a szójelentésével. Ha valaki már FÉL attól hogy megszólják az már beteges egyrészt, másrészt biztos nem kísérti a sorsot és inkább életfogytig szürke öltönyben jár.
2012. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én lesz.rom a divatot xD
2012. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!