Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki ismeretlen számról...

Valaki ismeretlen számról hivogat. Hogyan deríthető ki az illető kiléte?

Figyelt kérdés
Vodafone-os vagyok, nemrég vettem új SIM-et egyenesen a szolgáltatótól. Alig 1 nappal a használatba vétele után ismeretlen szám hívott..pedig még senki sem tudta a számomat, jómagam se.ˆˆ Felvettem, 5-10 percig úgy hagytam mivel nem szólt bele senki, aztán letettem. Ez azóta többször is megismétlődött, különböző időszakokban. Legutóbb 1 hete volt, akkor 20 percig is vonalban volt az ismeretlen, most pedig ma reggel 6 óra körül hívott újra. Hiába szólok bele többször is, nem válaszol. Vodafone-nál meg tudják mondani hogy ki hív ismeretlenül?

2013. aug. 1. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják megmondani, akkor adjanak azonnal egy másik számot, ingyen cseréljék ki. Ha nem akarják, akkor verd ki a balhét.
2013. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az lesz mert hétvégén mindenképp bemegyek. de már arra is gondoltam, hogy valaki direkt kiderítette a számomat ilyen netes tudakozóból, bár nemtudom vodafonenál van-e olyan, és azóta zaklat..
2013. aug. 1. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kérted, hogy titkos legyen az új szám, akkor azt nem adja meg a tudakozó. Legalábbis nekem T-mobile-nál így van.
2013. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

rákerestem neten vodafone tudakozóban a nevemre és nem ad ki telefonszámot, még csak simán a vezetéknevemre se úgyhogy nemértem... ezekszerint rosszakaró nemlehet, csak vmi beteg személy... gondolkodtam h zseb-telefon de nemhiszem, mert előbb utóbb feltűnne neki h halóznak a telefonba...legutóbb mikor megelégelte, h hivott odatettem a kutyus szájához a telefont :D had élvezkedjen a perverz disznó.. .:D de amúgy nekem az a fura h semmi háttérzaj nincs, tehát tényleg síri csend...valószínű újtípusú telefon amiben van külön zajtalanítás lehetőség.. mint pl nekem S3.. és kipróbáltuk h felhivtam zajtalanitás bekapcsolással a párom, és kihangositott és akkor is siri csend volt.. de ha a zajtalanitást kikapcsoltam és ugy hivtam fel akkor hallani lehetett susogást...

úgyhogy fene se tudja..

ja és vmiért ismeretlen számot nem lehet kihangositani a telefonnal xD

2013. aug. 1. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, akkor mond meg neki, ha még egyszer hív, hogy ne hívjon többet, mert feljelented zaklatásért. És ha ezek után is hívna, akkor jelentsd is fel simán. ;)
2013. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A központba a T-mobilnál meg a többi szolgáltatonál is akár privát a szám akár ismeretlen nekik az rögzül hogy honnét jött a hivás kitől kinek sőt szerintem a sim kártya gps-helyét is megtudják mondani Most már csak az a kérdés hogy ezeket az alternativákat felhasználják egyszerű személyeknél vagy csak ha valami komolyabb dolgorol van szó .
2013. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát remélem vmi használható információt azért kiad a szolgáltató...
2013. aug. 3. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valaim? :D
2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm full ugyanígy járt, szintén Vodánál :D Ő számhordozással átment hozzájuk másik szolgáltatónál és ugyanez volt, hogy vadiújnak mondható volt a sim kártyája és már hívogatta valami kis b*zi rejtett számról...
2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Vodafone sajnos semmit nem adhat ki neked a bejövő hívásaidról, viszont feljelentést tehetsz, és a rendőrségnek kiadják az információt.
2013. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!