Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Más is aranyosnak tartja a melegeket?

Heteró lány vagyok. Igazából nem tudom megfogalmazni, hogy mit tartok bennük aranyosnak. Talán azt, hogy olyan másak és hogy bátran felvállalják egymás előtt magukat. :) Szerintem ha valamelyik barátom meleg lenne és elmondaná nekem, akkor örülnék neki, hogy ismerhetem. Az egyik barátnőm szerint furcsa vagyok, mert ha ő rosszat mond rájuk, automatikusan elkezdtem őket védeni. Más is van így ezzel? 15/L

Keress kérdéseket hasonló témában: meleg

2013. aug. 4. 13:27  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Nem. Nagyon nem.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/31Időpont 2013. aug. 4. 13:35 Privát üzenet
Nem. És igen, furcsa vagy, mert nem ez a normális. A heterokat pártold, ne a betegeket.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/31Időpont 2013. aug. 4. 13:38 Privát üzenet

Senki sem tartja aranyosnak őket rajtad kívül..

Szerintem beteg vagy kérdező... vizsgáltasd ki magad. A barátnődnek igaza van... valami tényleg nem stimmel veled.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/31Időpont 2013. aug. 4. 13:42 Privát üzenet

Na, akkor még egy bolond. Én is aranyosnak tartom őket.

Megjegyzem, teljes mértékben HETERO lány vagyok, és soha nem lennék leszbikus, még bi sem.

Ők olyanok, úgy kell elfogadni őket, amilyenek.

Nem értem, kedves előttem hozzászólók, hogy mért kéne őket kiirtani emiatt. Nem Hitler korszakot élünk hála az egeknek, ráadásul a hetero emberek között sokkal több beteg gondolkodású ember van, mint a melegek között.

15/L

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/31Időpont 2013. aug. 4. 13:47 Privát üzenet
Akkor itt vagy egy újabb bolond. Utálom a homofób embereket, akik nem bírják elfogadni a melegeket és nem bírják felfogni, hogy ez nem egy betegség. Hetero vagyok, de úgy gondolom, hogyha szeretsz valakit, akkor teljesen mindegy, hogy milyen nemű :) A szerelem minden formájában gyönyörű érzés, és én is meg szoktam védeni a melegeket, ha bántják őket, hiszen ugyanolyan emberek, sőt, sokszor jobbak, megértőbbek.:) Tényleg nagyon aranyosak.:) 14/L

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/31Időpont 2013. aug. 4. 13:54 Privát üzenet
Rengeteg lány így van ezzel a világon. A fiúk a klubbólt és a yaoikat is sokkal inkább lányok nézik, mint meleg fiúk.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/31Időpont 2013. aug. 4. 13:57 Privát üzenet
Szerintem mindent elárul, hogy a védelmező kommentek 15/L-től és 14/L-től érkeztek...naiv, buta kislányok még, akik keveset láttak a világból. Aranyosak? A kutyám aranyos, meg a szomszéd gyereke, nem pedig a tény, hogy valaki homoszexuális.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/31Időpont 2013. aug. 4. 14:00 Privát üzenet
:D Tegnap még babáztak, most meg a nemi identitással kapcsolatban osztják az észt... nevetséges:)

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/31Időpont 2013. aug. 4. 14:16 Privát üzenet
Stimp nevű felhasználó válasza:

Inkább álomvilágban élnek..De majd megtudják hogy mennyire nem jó ha valaki meleg és mekkora nagy szégyen hogy ilyenekkel kell együtt élni ezen a földön.

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/31Időpont 2013. aug. 4. 14:21 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Most már csak az a kérdés, hogy neked személyesen mi hátrányod származik abból, ha valaki meleg?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/31Időpont 2013. aug. 4. 15:58 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meleg pasik, vagy a melegeket jól ismerő emberkék, mi az, amiről biztos fel lehet ismerni, hogy egy adott személy homoszexuális?
Az jó tulajdonságnak számít, ha elfogadom a melegeket?
Vannak itt olyan csajok, akiknek valamiért bejönnek a nyominak, cukinak, aranyosnak tartott alacsony, kisfiús fiúk?
Szép 13-15 éves lányok ti miért nem akartok járni vagy lgalább esélyt adni egy pici, aranyosnak, cukinak tartott fiúnak, miért olyan fontos nekte, hogy magas legyen és nagy töegű a pasitok?
Van itt olyan fiatal lány aki ismerkedne egy olyan sráccal, akit neveztek már aranyosnak, helyesnek, cukinak és neveztek már rondának meg nyominak is lányok? : D
Szerintetek egy cukinak, aranyosnak, helyesnek tartott sovány fiú (akit a kevésbé értelmes, általában beképzelt, egoista csajok csúnyának tartanak) tetszhet egy husis lánynak,...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!