Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is aranyosnak tartja a...

Más is aranyosnak tartja a melegeket?

Figyelt kérdés
Heteró lány vagyok. Igazából nem tudom megfogalmazni, hogy mit tartok bennük aranyosnak. Talán azt, hogy olyan másak és hogy bátran felvállalják egymás előtt magukat. :) Szerintem ha valamelyik barátom meleg lenne és elmondaná nekem, akkor örülnék neki, hogy ismerhetem. Az egyik barátnőm szerint furcsa vagyok, mert ha ő rosszat mond rájuk, automatikusan elkezdtem őket védeni. Más is van így ezzel? 15/L

2013. aug. 4. 13:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy ki melyik nemhez vonzódik, az ember az ember, és személyiség, lehet, hogy van olyan homoszexuális aki egy rohadt nagy szemét, de az ellenkezője is van, szóval ezt rasszizmusnak lehetne nevezni amiket most írtatok páran, pedig nem faji különbség miatt van, csak a vonzódást ítélik el, de szerintem ez nem beteges. Ez van, ők így születtek, másoknak pedig nincs beleszólása az életükbe és ha visszataszító számotokra, hogy kát pasi smárol csak annyit mondok, hogy akkor smároljanak, legyenek boldogok, őszintét megszólva azt én sem csipázom ha mindezt nyíltan művelik, még akkor sem ha hetero emberek csinálják v.v magánügy, nem tartozik az utcán tartózkodó emberekre.
2013. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Próbálom e szerint élni az életem, néha sajnos elragadnak az indulatok, de ilyenkor emlékeztetem magamat, hogy ugyanolyan gyarló ember vagyok mint mások. Aki kereszténynek vallja magát, "nyilvánosan" sosem ítélkezik mások fölött, hanem lehetőségeihez mérten mindig próbál segíteni másokon. A melegek segítségre szorulnak, akiken nem segít a mai melegpropaganda. Ez egy betegség, ez az igazság, ezt el kell fogadni. Mint minden ez is gyógyítható. A gyógyuláshoz viszont hasonlóan az alkoholistákhoz először el kell fogadnia a betegsége létezésének a tényét.

Válaszolva a kérdésedre, szánalmat érzek irántuk. Mint ahogy azok iránt is szánalmat érzek, akik nem hajlandóak elfogadni Isten létezését.

2013. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
Meleg fiú vagyok a barinőim nagyon szeretnek engem:)Szerintem a pofimat tartják aranyosnak:)
2013. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Betegség???? Oo normális vagy te ember, igen ez egy genetikai dolog, de attól még nem betegség, széggyeld össze magad, utálom az ilyen pofátlan keresztényeket (igen, elnézéseteket kérem, mivel sátánista vagyok, nem ítélek el minden keresztény embert csak nem csipázom, ha ezeket a bugyuta elveket követik) v.v a legtöbben képmutatóak vagytok és azt hiszitek, hogy az a tökéletes ami hibátlan v.v
2013. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Előbb inkább tanulj meg írni. Amit ezek a betegek csinálnak az NEM normális. Én személy szerint kivégeztetném őket, hiszen a társadalom számára hasztalan emberek.
2013. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint kivégeztetnélek, mert a te fajtádból lesznek a népirtók. Ugyanolyan emberek ugyanúgy élik az életüket.. csak éppen nem nőkkel kefélnek. Gondolom hasznosabb lenne, ha még több ember lenne a földön.
2013. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Néha bizony hasznos az irtás. És a melegek lennének a 2. csoport akikre ráférne egy ritkítás.
2013. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Vannak beteg emberek szóval a tisztogatás elfér, de általánosítani buta szokás.
2013. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azokból is sok van akik írtani akarják őket, az ilyenekre is ráférne egy kis ritkítás...
2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Látom, rendesen folyik a vita.

Én biszex fiú vagyok.

A melegfelvonulást én sem nézem jó szemmel, meg az "emma vagyok.." féléket sem.

Aki homoszex, vagy biszex, ugyanolyan ember, mint te vagy te.

2013. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!