Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan csajok,...

Vannak itt olyan csajok, akiknek valamiért bejönnek a nyominak, cukinak, aranyosnak tartott alacsony, kisfiús fiúk?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert néha fura jeleket adnak idegen csajok és nem tudom eldönteni, hogy gúnyoltak vagy bejöttem nekik.
2013. aug. 2. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
gúnyolnak! hidd el :) 17/L
2013. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt így vakon elég nehéz eldönteni kérdező. :)
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg ahogy ebből az irásból elnézem BöUZIsnak is.. amugy a nyomi neked mióta cuki meg az össszes többi? Ne aggodj szimplán nyomi vagy,, ja és *uzis
2013. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejönnek. Másképp Bieber sem lenne sikeres.
2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen utolsó, valóban,, csak hát épp, bieber nem fiú, hanem lány (egy nyafogós kislány)
2013. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
küldjél képet légyszi :)) ! am mennyi idős vagy ?
2013. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem.
2013. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem rég taliztam egy lánnyal és megcsókoltam és nem ellenkezett, na szerintetek akkor bejöttem neki vagy még mindgi ronda nyominak tartanak a lányok?
2013. aug. 16. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,, mindenesetre én épp most áltam be a garázsba az új Ferraeri f430-asommal, ezt a kérdést a fedélzeti számitógépről irom,, illetve ahaha írom.. diktálom a computernek,, nah jól van, megyek fürdeni a 180 köbméteres feszitett víztükrű medencémbe..


Igen,, iszogatok valami bort meg sört a szuper mini hűtőmből a bár pultból a medence mellettés közben azon gondolkozom milyen undoritó nyomi vagy kérdező..

2013. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!