Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is aranyosnak tartja a...

Más is aranyosnak tartja a melegeket?

Figyelt kérdés
Heteró lány vagyok. Igazából nem tudom megfogalmazni, hogy mit tartok bennük aranyosnak. Talán azt, hogy olyan másak és hogy bátran felvállalják egymás előtt magukat. :) Szerintem ha valamelyik barátom meleg lenne és elmondaná nekem, akkor örülnék neki, hogy ismerhetem. Az egyik barátnőm szerint furcsa vagyok, mert ha ő rosszat mond rájuk, automatikusan elkezdtem őket védeni. Más is van így ezzel? 15/L

2013. aug. 4. 13:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Nagyon nem.
2013. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem. És igen, furcsa vagy, mert nem ez a normális. A heterokat pártold, ne a betegeket.
2013. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%

Senki sem tartja aranyosnak őket rajtad kívül..


Szerintem beteg vagy kérdező... vizsgáltasd ki magad. A barátnődnek igaza van... valami tényleg nem stimmel veled.

2013. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Na, akkor még egy bolond. Én is aranyosnak tartom őket.

Megjegyzem, teljes mértékben HETERO lány vagyok, és soha nem lennék leszbikus, még bi sem.

Ők olyanok, úgy kell elfogadni őket, amilyenek.

Nem értem, kedves előttem hozzászólók, hogy mért kéne őket kiirtani emiatt. Nem Hitler korszakot élünk hála az egeknek, ráadásul a hetero emberek között sokkal több beteg gondolkodású ember van, mint a melegek között.

15/L

2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Akkor itt vagy egy újabb bolond. Utálom a homofób embereket, akik nem bírják elfogadni a melegeket és nem bírják felfogni, hogy ez nem egy betegség. Hetero vagyok, de úgy gondolom, hogyha szeretsz valakit, akkor teljesen mindegy, hogy milyen nemű :) A szerelem minden formájában gyönyörű érzés, és én is meg szoktam védeni a melegeket, ha bántják őket, hiszen ugyanolyan emberek, sőt, sokszor jobbak, megértőbbek.:) Tényleg nagyon aranyosak.:) 14/L
2013. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg lány így van ezzel a világon. A fiúk a klubbólt és a yaoikat is sokkal inkább lányok nézik, mint meleg fiúk.
2013. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem mindent elárul, hogy a védelmező kommentek 15/L-től és 14/L-től érkeztek...naiv, buta kislányok még, akik keveset láttak a világból. Aranyosak? A kutyám aranyos, meg a szomszéd gyereke, nem pedig a tény, hogy valaki homoszexuális.
2013. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
:D Tegnap még babáztak, most meg a nemi identitással kapcsolatban osztják az észt... nevetséges:)
2013. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Stimp ***** válasza:
9%
Inkább álomvilágban élnek..De majd megtudják hogy mennyire nem jó ha valaki meleg és mekkora nagy szégyen hogy ilyenekkel kell együtt élni ezen a földön.
2013. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Most már csak az a kérdés, hogy neked személyesen mi hátrányod származik abból, ha valaki meleg?
2013. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!