Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért szeretnek annyira...

A nők miért szeretnek annyira nagyon utazni és más kultúrákat megismerni?

Figyelt kérdés

Általában ezt látom, ahelyett, hogy például főzni tanulnának :)

Mi férfiak nem vagyunk annyira oda az utazásért. Nem azt mondom, hogy nem szeretünk nyaralni, de nem olyan létszükséglet, mint a nőknél.


2013. aug. 4. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a nokre jellemzo. Nem egy ferfi ismerosom imad utazgatni, mas kulturat megismerni.

Egyebkent meg akkor mi van, ha szeretek is utazni, es fozni is jol tudok?

Annyira "birom" ezeket az altalanositasokat oda-vissza.

2013. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ohó. Drága fiam, hát hogy pattant ki az a buksidból, hogy ez létszükséglet a nőknél? Mellesleg megsúgom, lehetséges, nem túl jó dolog ilyeneket világgá kiabálni, mert még pár hímnemű egyed vasvillával szúrkál meg az általánosításért. :)


Egyébiránt, nem mindenki teheti meg, valaki csak álmodozik az utazásról.


Válaszolva a kérdésre pedig, személy szerint a kíváncsiság hajt engem előre. Más kultúrák megismerése, hogy ne sötét parasztként éljem le az életem, hanem egyre több témához tudjak hozzászólni. Akár bezsebeljek pár remek taktikát vagy receptet az olasz konyháról. Barátszerzés céljából utazgatni, más nemzetiségű idegenekkel ismerkedni. A gyerekeimnek mesélni tudjak a külföldről beszerzett tapasztalataimról, képben legyek a világ dolgaival, ne a média ferdített valóságát tömjem magamba. Nyelveket tanuljak, történelmet és egy csipetnyi földrajzot. Tényleg nem fáj, ha belegondolsz, te is kipróbálhatnád.


39/N

2013. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, szivi :)

Úgy fogalmaznék, hogy a nőknek szignifikánsan nagyobb százaléka szeret utazgatni, mint a férfiaknak. Arányokról van szó, nem úgy értem, hogy mindegyik.

Na és te tényleg tudsz főzni is és szeretsz utazni?

2013. aug. 4. 20:02
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves mamám, nem értem miért szúrnának vasvillára ezért a férfiak...

Az utosó bekezdésedre reagálva, gondolod, hogy ez a feltétele annak, hogy ne sötét parasztként éld le az életedet? Szerintem nem.

2013. aug. 4. 20:05
 5/21 anonim ***** válasza:

:) Az elso vagyok. Szoval engem sziviztel le...

Kicsit tobb tiszteletet, Kispofam!

2013. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"Ahelyett, hogy inkább főzni tanulnának." Gratulálok a hímsovinizmusodhoz.
2013. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
20:10 köszönöm, ez megtisztelő.
2013. aug. 4. 20:14
 8/21 anonim ***** válasza:
Sok mindent szeretnek a nők (ahogy a férfiak is) ennyi erővel bármire rá lehetne mondani, hogy miért azt csinálja, ahelyett, hogy főzne, mosna takarítana. Ha nem tudod ezt elfogadni, keress olyan nőt, akit a házimunkán kívül nem érdekel semmi és tényleg ÖNKÉNT választotta ezt az életet. Azzal a nővel boldog lehetsz, a többivel meg ne foglalkozz.
2013. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

No, pedig egyeseket igen csak ingerel, ha rá nem jellemző dolgokat írnak le. Az általánosítás, akárcsak a szexizmus, rossz dolog, hanyagold. :)


Igazad van, ott tévedtem, hogy a környezemből indultam ki. Sajnálatos módon tele van ingoráns alakokkal, akik figyelmen kívül hagyják az őket körülvevő világot, beleértve a történelmet, más kultúrákat, földrajzot, politikát, nyelveket. Aki egy fikarcnyit sem tiszteli ezeket a dolgokat, ráadásul halvány lila gőze sincs ezekről, tudatlan pöc$ a javából. :) Legalábbis szerény véleményem szerint.


39/N

2013. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
"Mi férfiak" ne beszélj a nevemben.
2013. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!