Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » En egy 25 eves szakacs vagyok...

Koohurutia kérdése:

En egy 25 eves szakacs vagyok es szeretnek Amerikaba menni dolgozni a szakmamban amit nagyon szeretek. Jelenleg 1 eve elek nemetorszagban de szeretnek mas kulturakat is megismerni. Valaki esetleg ertelmes valaszt tudna adni merre erdemes elindulni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 23:56
 1/5 mirror06 válasza:

Kinek hogy.

Én például a helyedben Keletre mennék, mert nagyon érdekel az ottani kultúra, gasztronómia, az emberek.

Igazából szinte minden országnak megvannak a saját hagyományai, mindenhol tudsz szakmai tapasztalatot halmozni... Franciaország, Anglia, vagy ha egy kis pénzre vágynál, Svájc.

Én Amerikába semmiképp se mennék. Nem bírom a nagyvárosokat, azt a tömeget, az ottani környezetet, folytonos zajt, stb.

2012. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak kalandvágyból mennek amcsiba . Igazából Japán az álmom de azt mondjak oda szinte lehetlen kijutni... Kelet az engem is mozgat nagyon . Svájcban mar dolgoztam de az inkább ahogy mondod a pénz csinálasrol szól .
2012. okt. 10. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Amerikába is ugyanolyan lehetetlen kijutni......

Szakácsokra ha jól tudom most Ausztráliában és Kanadában van szükség(főleg Alberta tartományban).

De ha ennyire érdekel akkor szerintem menj Óceánjáró hajóra és legalább ott mindenhova eltudsz jutni ahova akarsz persze csak ha lesz szabadnapod vagy szabad órád mert egy óceánjáró hajón általában napi 12 órát dolgoznak.

2012. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben maradnék Németországban.

Megismerni más kultúrát úgy is megtudsz, ha kimész 1 hónapot és körbejárod a várost stb.

Németország nagyon jó hely, Amerika sosem lesz jobb :)

És nem is egyszerű kijutnod Amerikába.

Szóval szerintem gondold át mégegyszer.

Németország a legjobb :)

2012. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 harleynagyi ***** válasza:
szerintem ha jo szakacs vagy palyazd meg cruiseshipjob.com .ott fejlesztheted tudasod es ugy szinten jo kereseti lehetoseg
2013. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!