Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért szeretnek annyira...

A nők miért szeretnek annyira nagyon utazni és más kultúrákat megismerni?

Figyelt kérdés

Általában ezt látom, ahelyett, hogy például főzni tanulnának :)

Mi férfiak nem vagyunk annyira oda az utazásért. Nem azt mondom, hogy nem szeretünk nyaralni, de nem olyan létszükséglet, mint a nőknél.


2013. aug. 4. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem általános, mind a két nem egyformán szeret utazni.


Amúgy meg a férfiak miért nem szeretnék eltartani a nőket, miközben még elvárják, hogy felszolgálják nekik a vacsorát a tiszta lakásban??? A dolgozó feleségeiket miért nem tehermentesítik egy kicsit, miért kell könyörögni a legapróbb házimunkáért, miközben mi a belünket húzzuk??? Csak ha már általánosítunk...

2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

20:21 márpedig tájékozott a világ dolgait illetően nem úgy lesz az ember, ha elmegy nyaralni pár napra vagy hétre és megnézi tengerpartot, a történelmi nevezetességeket meg a kocsmát. A helyi politikai viszonyokat se fogja ismerni, a nyelvet se tanulja meg így senki, és a kultúrának is csak töredékét látja. Ettől még nem lesz tájékozott, maximum félművelt.

Más kérdés, amikor pár évet él és dolgozik valaki más országokban (magam is csináltam ilyet), akkor valóban közelebb kerül az adott országhoz, de nem erre vonatkozott a kérdésem, hanem a kikapcsolódós utazásra.

2013. aug. 4. 20:44
 13/21 A kérdező kommentje:
20:25 te a kisebbséghez tartozol ebből a szempontból.
2013. aug. 4. 20:53
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Látom kérdező te a világ összes emberét ismered már, hogy ilyen következtetéseket tudsz levonni.


De sajnos el kell árulnom neked, hogy 10 ismerősöd alapján nem fognak az egész világra igazoltan bebizonyosodni a feltételezéseid.


Az pedig, hogy láthatóan semmire fel erőlködsz azon, hogy lekezelj másokat csak még butábbnak tüntet fel.

2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

22:09 szevasz, nem én kezdtem a lekezelést és nem én is neveztem butának másokat.


Nem 10 ismerős alapján mondom a véleményemet, hanem párszáz. Szinte mindegyik nő prioritásainak a csúcsa közelében ott van az utazás, e nélkül úgy érzik, hogy nem teljes az életük. Férfiak esetén ez kevésbé jellemző.

Bár a facebook nem teljesen reprezentatív, de látható, hogy rengeteg nő a nyaralós fényképeit teszi közzé, és ez azért jelent valamit. A férfiak pedig általában nem ezt mutatják, hanem azt, amit létrehoztak, avagy "megszereztek".


Egyébként értelmes választ eddig még nem kaptam a kérdésre. A 2. hozzászóló adott csak részben értékelhető választ, mely szerint sötét paraszt marad, aki nem utazgat...

2013. aug. 5. 05:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Gusztustalan a gondolkodásmódod, ha azt akarod, hogy a nők csak a főzéshez és a szopáshoz értsenek. Inkább nyissátok ki ti, kedves férfiak a pici agyatokat is és ismerjétek meg más kultúrák, világok csodáit...
2013. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem azt állítottam, hogy egy nyaralás alatt pik-pak megtudsz minden egy adott helyről, kultúráról, s a többi. De egy fokkal közelebb kerülsz hozzá.

Egyébként aki nem foglalkozik a környezetével, csakugyan nem tudja mit hagy ki. Nem lehet úgy leélni az életed, hogy hidegen hagy a "másik".


39/N

2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
15:03 ahogy én látom, az emberek többsége úgy megy távoli helyekre nyaralni, hogy a saját közelebbi környezetét sem ismeri mélységeiben. Szóval valahol nekem sántít ez a tájékozottság iránti igény.
2013. aug. 5. 22:38
 19/21 A kérdező kommentje:
14:24 most erre mit mondjak... te nem szeretsz szopni? pedig egy rendes nőnek az is a feladatai közé tartozik, és bizony le is kell nyelnie.
2013. aug. 5. 22:40
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem csoda, hogy magányos lúzer vagy, kérdező :D
2013. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!