Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak, akik még értékelnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik még értékelnék a lassúbb tempójú ismerkedést?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon hervasztó a teló/vacsi/szex leosztás, mégis úgy tűnik, mintha mindenki ezt preferálná.

2013. ápr. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnőt szeretnék akkor mindig a régimódi udvarlást vettem elő.

Ha dugásra mentem akkor tepertem.

2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
van pl én. csak senki sem igényli igazából. nők jobban akarnak szexelni mint én
2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antonius Caepio ***** válasza:
100%

Jelen.


Én mindig is az alapos, mély ismerkedés híve voltam. Szeretném tudni, hogy kivel is állok szemben.

2013. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy korig ez elmegy, meg ha első barátnőről van szó, de egy kor után az ember már nem csinálja ugyanazt amit a 17-18-évesek. Gyorsabb a menete.
2013. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors reagálást mindenkitől.

Természetesen "lassabb" alatt nem azt értem, hogy 5 év kézen fogva sétálás után legyen az első csók. Csak valahogy lehangoló számomra, ha már az első randikon látványos jelzések érkeznek, hogy húzzunk ágyba. A sürgetés valahogy nálam ellenkező reakciót vált ki. Azért örülök, hogy nem vagyok egyedül a bolygón a hozzáállásommal:-)

2013. ápr. 5. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia...Hát sajnos én is ezt tapasztaltam..meg ami nagyon kiábrándító az az,hogy első,második randi után jön az hogy járunk??Meddig kell várjak nálad a szexxel....Nah ott kiakadok.Valahogy amikor jelezném hogy nekem több idő kell,felháborodnak...Aztán csodálkoznak hogy egy gyors kezdés után,gyorsan jön a szakítás is...Kiábrándító....:(
2013. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En a vacsit kihagynam, nem lehet teli hassal szexelni:)
2013. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én értékelném. Szintén nő vagyok. Nem erkölcscsőszködésből, de nem szeretek rohanni, és szeretem alaposan megismerni azt, akivel komolyabban kezdek.
2013. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vannak.. Mélyen "elrejtve" a p*csák és a gyökerek mögött.. :/ a mai világban nagyon nehéz ilyet találni,de vannak! :)
2013. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!