Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit külső megjelenés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit külső megjelenés alapján 1-10-es skálán értékelnek, akkor milyen pontszám esetén mondható rá, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A 7-es már átlagon felüli, a 8-as már kifejezetten jól néz ki. A 9 a gyönyörű, 10-es meg jó ha tízezerből egy van, az már valami isteni tökéletességet jelent.
2013. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bár tényleg úgy van, ahogy az 1. írta, 7et szoktak adni udvariasságból a teljesen átlagosan kinézőknek

8at a jobban kinézőknek, 9et a tényleg szép lányoknak/helyes fiúknak adnak

és 10et sem csak a teljesen tökéletesek kapnak, mert olyan tényleg kevés lenne

2013. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ez szerintem mindenkinél más és más. Én pont ezért butaságnak tartom ezt a pontozósdit (hát még azt, mikor az illető azon görcsöl, hogy a haverok szerint alacsonyabb pontszáma van a kiszemelt lányénál. :D). Olyan semmitmondó.


Amúgy ha logikusan nézzük akkor 5 az átlag. Ez ami se nem "csúnya", se nem "szép", egyszerűen középen van.

2013. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy netes oldal, amin képeket lehet pontoztatni idegenekkel. Azon gondolkodtam, lehet, hogy kipróbálom, ezért a kérdés, hogy a kapott értéket értelmezni is tudjam. De közben látom, hogy sokat változott az elmúlt pár évben, és manapság fészbúk is kell hozzá, így meg már kevésbé motivál a dolog.
2013. júl. 1. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam 6-tól kezdve már mondható jól kinézőnek.
2013. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!