Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itthon lakni már...

Nem akarok itthon lakni már sokáig, viszont párom nincs. Van bármi lehetőségem elköltözni így is? 21 L

Figyelt kérdés

Tehát nem szeretnék arra várni, hogy egy férfi "vigyen el a háztól", lehet hogy csak 30 évesen. Főleg hogy mostanában nem is vágyom komoly kapcsolatra senkivel. Itthon sajnos nagyon be van szabályozva az életem, ez az oka annak, hogy nem sokáig bírom már.

Viszont jelenleg munkám sincs, és nettó 90 nél soha nem számíthatok többre, az már nagyon is jó lenne. Ebből ugye semmilyen albérlet nem jön ki egyedül. Saját lakás se jön ki belőle, életem végéig sem gyűlne össze. Hitelt se kapok ennyi fizura soha.

Albérlet 50 alatt nincs errefelé + még a rezsi.


Az az egyetlen megoldás hogy idegen emberekkel költözök össze, osztozva a fizetnivalón? Az milyen lehet? Nincs sok veszekedés, meg kellemetlen szituk? Nem vagyok egy társasági ember.


2012. dec. 11. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, nyugodtan ki lehet próbálni. Ha elsőre nem jön össze, akkor keresel másokat. Hidd el albérletben élő fiatalok többsége épp ugyanolyan helyzetben van mint te, nem hülyék :)

Ne várj pasira soha.

2012. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szobát bérelsz, ahogy írtad vagy esetleg vmilyen bentlakásos munkát keresel (pl. bébiszitter v ilyesmi). Lehetőség még, ha felsőoktatásba jársz, akkor kollégiumba mész. Munkásszálló van még, de azt egy nőnek nem ajánlanám.
2012. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hol laksz pontosan mert nem részletezted, de mi a párommal ketten élünk nettó 110-120 000 forintból albérletben (50 000 ft/hó, BPen), és még egy autónk is van..


Amúgy meg ha nincs munkád akkor, hogy akarsz elköltözni? Kauciót kell fizetni, bérleti díjat, rezsit, ruházkodást, élelmiszert, és még ezeregy dolgot abban az esetben is, ha többen éltek együtt.

2012. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálam lakhatsz! Kapsz egy kis szobát a mindenkori rezsi feléért :)
2012. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Afelett elsiklottam hogy nincs munkád :) A 90 ezer miatt. Keress egyet, és lépj :)
2012. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Győr-moson-sopron megye..

Nyilván akkor akarok költözni ha találok munkát végre, hát máshogy hogyan. Csak elég nehéz, és nem sok fizetésre számithatok, ezt lehet tudni előre.

2012. dec. 11. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah értem, ott a legdrágábbak az albérletek sajnos! :S Mi elvileg Sopronba költöztünk volna, de inkább Bp mellett döntöttünk mert itt olcsóbbak a lakások.
2012. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el dolgozni, és mellette képezd magad. Nettó 90 nagyon kevés, mi a szakmád? Biztosan lehet valamit még tanulni hozzá, hogy jobb fizud legyen.

Első körön egyébként ha sos le akarsz lépni, akkor próbálj meg kimenni Ausztriába valami síelős helyre. Ott bentlakást is kapsz és elég jó jövedelmet is, a szezon végére lesz egy kis félretett pénzed, úgy könnyebb lesz lépni.

2012. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Érettségi + kereskedő okj, van mégegy okj-s szakmám is, de az használhatatlan. Szóval ha ezt vesszük akkor nettó 90 nagyon is jó lenne, az a felső határ amit eladóként meg lehet keresni. Amúgy inkább 65-80-ra számitok sajnos.

Nem tudok semmi olyat amivel többet lehetne keresni, és el is tudnám végezni. Felsőoktatás kizárva. Szóval tanácstalan vagyok ebben.

2012. dec. 11. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Haverokkal vagy korodbeliekkel költözz össze.
2012. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!