Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti miért mondjátok hogy...

Fiúk ti miért mondjátok hogy nem értitek a lányokat?

Figyelt kérdés
Voltak szituációk? Meséltek róluk? :)
2013. aug. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem értjük..


Sokszor logikátlanok, nem következetesek, ha egy nő az eszébe vesz valamit, akkor az érzései is előjönnek, és mivel a nők inkább az érzelmeikre hallgatnak, mégsem csinálják meg az adott dolgot. De ez lehet fordítva is. ,, Nem akarják " - aztán mégiscsak akarják.


Pl egy ruha, elmondja-e a barátnőjének ezt meg azt meg amazt stb.. :D

2013. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert tényleg nem értjük őket. :)
2013. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mondjuk, mert komolyan nem értjük őket.Ennyi.
2013. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Ha gondolod segíthetsz nekem egy dologban, hátha sikerül megértenem egy "helyzetet".

2013. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert rengeteg olyan dolgot tesznek, amit férfi ember ép ésszel felfogni nem tud.

Egy bizonyos szintig kiismerhető nem kevés nő, és lehet velük "játszani", de amint fontosabbak lesznek a férfi számára, egyre jobban törődni fog azzal, hogy mit és miért mondd a lány. Ennek általában az vége, hogy a leleményes nő játszadozik a férfival.


Személyes példa: Egy lány 4 hónapja naponta keres, órákat beszélünk, dícsér, ha le kell írnia a számára perfekt fiút, az én tulajdonságaimat szajkózza, de ha én teszem ugyanezt akkor "weird" a helyzet...

Kb. hetente átmegy flegmába, le se szrja amit mondok, nem válaszol, ha igen, akkor pár szóban, de mégis rámír naponta.

Bezzeg ha én viselkedek vele így, akkor megy az önsajnáltatás, hogy ő nem tudja mit tett, de sajnálja.

Tudom, hogy fontos vagyok neki(vagy mégse?), de néha úgy viselkedik, mintha egyeltalán nem lenne rám kíváncsi, annak ellenére, hogy ő keres fel.

2013. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak értelmes nők. De kevés. A legtöbb alaptalanul gyanakszik, kombinál, kavarja, kifordítja a férfi szavait. Nekik általában mindent lehet, de ha azt a férfi is megteszi velük, akkor hisztiznek és a barátnői révén a fél világ tudja. Ezt magyarázd meg, kedves kérdező. :)
2013. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lolsanya válasza:
Most konkrétan mire gondolsz?
2013. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!