Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem gondolkoztatok ezen?...

Ti nem gondolkoztatok ezen? Nem álmodtatok róla?

Figyelt kérdés

Pénzt gyűjteni,felszállni egy repülőgépre,leszállni a világ másik felén és egy teljesen új életet kezdeni?

Tudom hogy lehetetlen,de kíváncsi vagyok a véleményetekre!:D


2013. aug. 18. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem, tök jó lenne...

...de erre még szerintem várhatok. :D ..és ha mennék is, nem egyedül szeretnék. hanem akkor már vki jófejjel. :D

2013. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem sokan vannak így:) sokszor jó lenne csak úgy eltűnni arról a helyről, ahol mindenki ismer, ahol a gondok vannak és minden újrakezdeni:) de hát ez nem így megy. álmodozni lehet ilyenekről, ha ez nyugalmat és mosolyokat ad:)

nincs ebben semmi és lehet, hogy nem is lehetetlen.

azért ha még sikerülne is, az sem lenne olyan könnyű, a világ más pontján minden más:)

2013. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. aug. 18. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. Én kb. 13 éve megcsináltam, felmondtam, elindultam két bőrönddel a világ másik végére fél évre.

Utána otthon éltem az életemet (lett család,gyerekek), tavaly megint elegem lett (úgy látszik bizonyos időszakonként telik be nekem a pohár és mehetnékem lesz), de már felszámoltam otthon mindent (lakást, munkahelyet, gyerekek ki lettek íratva a suliból) és felszálltunk a repülőre (a cél most közelebbi volt, nem a világ másik oldala). Én most jól érzem magam hónapok óta, amit akartam megkaptam (pálmafa, tenger, nincs hó és parlagfű), a gyerekek imádják. 2 nappal karácsony előtt fürdőruhában szaladgáltak a parton. (egyébként elég sok magyar van errefelé, a környékbeli magyar kisgyerekes családokkal már közös piknik is volt) Most az a terv, hogy pár évig itt maradunk amíg a gyerekek befejezik a sulit, 10 év múlva úgyis kirepülnek és élik a világukat, én meg meglátom. Vagy maradok, vagy tovább állok ahol jól érzem magam.

2013. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, amúgy az ész nélküli nekiindulást nem ajánlom senkinek! Nyelvtudás, rátermettség, széleskörű információk begyűjtése és biztos háttér (vagy pénz, vagy otthon család, aki bajban tud segíteni, hogy legalább haza tudj utazni) kell, különben bukta lesz belőle!


Nem egy magyar van, aki bajba jut és örül ha valahogy hazajut. Most is volt ilyen errefelé, nem az első és tuti nem az utolsó.

2013. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azt álmodtam kb 1 hónapja hogy kaptam egymilliárd forintot és ki kellett mennem amerikába hogy ott élljek D
2013. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

4.:Megfogadom a tanácsot!

6.:Kívánom hogy teljesüljön!

:))

2013. aug. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!