Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem gondolkoztatok még egy...

Nem gondolkoztatok még egy "gyakoris" találkozón?

Figyelt kérdés
Most tévedtem erre a témára és olvasgatom mennyi magányos ember van, akinek nincs barátja. Én is ilyen vagyok, azért tudom néha milyen rossz érzés lehet. Olyan jó lenne ezeket az embereket összehozni akár egy napra is.:)Ti nem gondoltatok már arra, hogy szervezni kéne egy "gyakoris" találkozót?:D
2013. júl. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Már többet is akartak szervezni, de egyik sem jött össze. A kérdés feltevésénél mindenki lelkes, meg jönne, a harmadik oldalra azonban elfogy a lelkesedés, senki nem hajlandó utazni stb.
2013. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Inkább életszerűbb ha kiválasztott,számunkra kedves és jól megismert emberrel szervezünk találkozót.


A te ötletednél akár konfliktus is születhet ha két össze nem illő ember ismeri fel egymást.Jó persze szükségesek a konfliktusok is az életben,de az ilyen találkozón inkább ne...

2013. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy lehetne kivitelezni eredményesen ha a vezetőség rendezné, és aki akar az ellátogathatna oda

Pl ha én szervezném arra nem jönne senki mert biztos átverésnek gondolnák és senki nem akarna utazgatni akár több száz km-t

Amúgy én félnék találkozni az itteniekkel vannak nagyon veszekedős tagok is :D

21/F

2013. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya ugat, az nem harap. Aki itt kötözködik, az pont azért itt teszi, mert a való életben egy gyenge ember, akit elnyomnak.
2013. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát lehet igazad van, mai világban nem lehet hinni semmiben és senkiben. Csak mégis jó lenne csinálni valamit..szörnyű, hogy ennyi magányos ember van egy helyen
2013. júl. 14. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki velem szeretne találkozni, naponta megtalál a Bartók Béla úti Remíz sörözőben 18,00 óra körül..
2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem egy helyen,mindenhol találni sok magányos embert.


Ez így is fog maradni,vagy romlani fog.

2013. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem lenne rossz,de én korcsoportokra osztanám be

pl: 15-19 ,20-28 stb..

így lehet könnyebben rávehetőek lennének+valahogy igazolni is kellene,hogy nem átverés az egész..

2013. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó lenne egy GYÍK találkozó.
2013. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon nagy ötlet, zárjuk össze a sok depressziós, kisebbségi komplexusos, önbizalom hiányos, befelé forduló emberkét. Mekkora party lenne! :)

Hidd el, az lenne a vége, hogy a mag elbeszélgetne, a többi meg elvonulna szépen. Nem véletlenül magányosak, és az, hogy más magányos ember is van a közelben, ezen nem fog változtatni.

2013. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!