Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért említik a legtöbben egy...

139 kérdése:

Miért említik a legtöbben egy lapon a Zsidókat és a Cigányokat?

Figyelt kérdés

Úgy tanultam, hogy a Zsidók mindig is a szorgalmukról voltak híresek ellenben a Cigányokkal. Sokak közülük eszerint a mondat szerint élnek: "Tanulj fiam! A tudást nem vehetik el tőled!" Én nem védek és nem is ítélek el senkit hiszen biztos sok dologról nem tanultam vagy hallottam egyenlőre 14 éves vagyok. Azért teszem fel ezt a kérdést mert még soha senkitől nem hallottam konkrét okot, hogy mégis mit ártottak neki a Zsidók amiért nem szereti esetleg utálj őket!

Előre is köszönöm a válaszokat! :) 14L


2013. aug. 20. 00:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

én sem tudom pontosan valami náluk van a pénz és ők azért rosszak meg gonoszak ha nem adnak, meg mindent ők irányítanak és ők a fejesek és mivel nem vagyunk a körükben utáljuk őket.

nekem csak izraellel van bajom hogy visszamentek oda és elvették a palesztinok területét asszem.

nem vagyok rasszista így nemtudom külön miért utálják őket.

de biztos van benne olyan dolog hogyha már utálod az egyiket akkor közösségi hatásra utálod a többi rasszt fajt is mert, miért gyűlölnél egy tőled különböző embercsoportot ha gyűlölhetsz mindenkit aki különbözik.

ere ha mázlid van ráharapnak a rasszisták és pár ultra liberális és itt jól kibeszélik egymást, és akkor talán lesz valami pontosabb rálátásod a témakörre.

2013. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
ez azért van, mert rasszisták! "gyűlöljünk csak mindenkit akiknek mihozzánk képest jobb sorsa van! minket illet meg a trófea! mi mu vagyunk a magyarok, mi országunk hát ne irányítson minket egy színesbőrű vaj dögöljenek meg! " <- ez ezért van...
2013. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
fajt*
2013. aug. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mennyi értelme van ilyenekkel foglalkozni?
2013. aug. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem utálok minden zsidót, de pont köztük vannak a legnagyobb rasszisták...Miközben nyomatják az egyenlőségről szóló dumákat, plusz nagyon aljasak tudnak lenni, de nyilván nem mind ilyen. [link] A videó egy jó példája a miért utáljuk a zsidókat kérdésnek. Bár lehet, hogy fiatal vagy még és nem érted. Egyébként persze a kuruc sem szent írás, viszont talán itt találhatóak a hírek a legtisztább formában.
2013. aug. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert a rasszistázó válaszolóhoz hasonlóan mindkét "faj" csak ezt a kártyát képes kijátszani, a törvények és a média pedig fényesre nyalja a seggüket. Ha egy cigány megtámad (márpedig a libsiknek üzenem hogy a 90%-uk irtani való féreg), és neadjisten megvédem magam, egyből 100 tezsvír állítja, hogy "dögölj meg cigány!" csatakiáltással vetettem magamat tízükre, hogy a fehér faj minél nagyobb dicsőségére kiirtsam az egész csháládjukat. A zsidó ugyanez. A legtöbbje törtető, másokon átgázoló sza.rházi, aki nagyon jól tudja hogy elég egyetlen egyszer előszedni az antiszemita kártyát, és nincs a világon aki ellent merne mondani neki. Ezen felül a legkirekesztőbb, leggyűlölködőbb vallás a világon, az iszlám is toleránsabb mint ezek a sza.rháziak. Mindkettő hazát kapott itt, be lettek fogadva, és undorító módon visszaélnek vele. A cigányt soron kívül felveszik bárhová (már amelyik dolgozni vagy tanulni akar), teletömik a zsebét segéllyel, a zsidó már azért megy feljelenteni ha büdösnek tartod a fingját, mindenki fa.szán megél a dolgozó, nyomorgó magyarok adójából, csak mi magunk nem. Ez nem rasszizmus, ez egy gusztustalan kettős mérce. Érdekes, a naaagy rasszistákoknak a kínaiakkal pl miért nincs semmi bajuk? Zabáljuk a kajájukat, hordjuk a tőlük vett ruhákat, stb. Ja, hogy ők beilleszkedtek, dolgoznak, és nem akkora a pofájuk mint az ólajtó? Én kérek elnézést.
2013. aug. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
utólsó :D:D:D a kínaiak pár évtizede vannak itt! a cigányok évszédaok óta! ne beszélj úgy róluk, minha bevándorlók lennénj" nem vándoroltunk be, itt születtünk! vágod fehér koma? rászistááá :P
2013. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan, volt több száz évük beilleszkedni. Nem nagyon törték magukat.
2013. aug. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
amugy izlik az adód (Y) veszekbelőle boxerr és ütöm a fehér eocker fajtádat :) parancsolsz ?
2013. aug. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
mert nem engettétek! mert mindigis alsóbbrendűneknek tituláltátok őket
2013. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!