Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért említik a legtöbben egy...

139 kérdése:

Miért említik a legtöbben egy lapon a Zsidókat és a Cigányokat?

Figyelt kérdés

Úgy tanultam, hogy a Zsidók mindig is a szorgalmukról voltak híresek ellenben a Cigányokkal. Sokak közülük eszerint a mondat szerint élnek: "Tanulj fiam! A tudást nem vehetik el tőled!" Én nem védek és nem is ítélek el senkit hiszen biztos sok dologról nem tanultam vagy hallottam egyenlőre 14 éves vagyok. Azért teszem fel ezt a kérdést mert még soha senkitől nem hallottam konkrét okot, hogy mégis mit ártottak neki a Zsidók amiért nem szereti esetleg utálj őket!

Előre is köszönöm a válaszokat! :) 14L


2013. aug. 20. 00:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Neked nem érdemes válaszolni, mert nyilvánvalóan arra áll a kis pö.csöd, hogy itt trollkodsz. :) Ha pedig komolyan gondolod amiket írsz, akkor vagy egy tudatlan, agymosott cigány vagy te is, vagy szemellenzős kőlibsi. Mindkét esetben akaszd fel magad. :)
2013. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
dehogy akasztom kedves fehér öcsköcs, dőzsölök a segílyel, oszt hawai dj napfény! gyere csatlakozz :D
2013. aug. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
még szép hogy komolyan gondolom :)
2013. aug. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem a feszültséget szerettem volna ezzel a kérdéssel szítani hanem témában jártas(akár erősen jobb oldal pártoló)emberek tapasztalatai, véleményei, szemléletei alapján számomra világosabbá tenni ezt a kérdést! 6-os a te válaszod még a leginkább lényegre törő. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. aug. 20. 03:31
 15/18 anonim ***** válasza:
18%
13-as vagyok. kis nácikkal nem lehet komokyan elbeszélgetni. 15-16 évesek cigáyoznak meg zsidóznak, mindenbelepofáznak! így komoly lenni nem tudok. de egyet mondok, sok a rasszista. és azért utálják a zsidókat, és a cigányokat mert félnek az kerveredéstől. a németek is azért írtották az izraeliket, mert hitlerbátyádnak volt egy eszmélye, és mivel az izraeliek beilleszkedtek, és átvették pénzfelől az uralmat, erre kiíakarták őket írtani. ilyenek a magyarok is. a romakérdés, csak már ürügy, a magyarok a bekebeléstől félnek, és a izrelieket meg azért gyűlölik mert azok uralják a pénzt és nem úgy pattognak ahogy ők akarna a cigányokkal. rotmális választ akartál kérdező megkaptad!
2013. aug. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Salx Narval ***** válasza:
Abban azért tévedsz kedves utolsó válaszadó, hogy rasszizmus áll a háttérben. A magyarok többsége teljesen más, okok miatt utálja a cigányok nagy részét. Véletlenül sem a bőrük színével és a származásukkal van bajunk.
2013. aug. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
93%
Én egyetlen roma embert ismerek, aki tényleg beilleszkedett. Diplomája van, dolgozik, házat vett, intelligens, tud viselkedni, korrekt. A többi (rengeteggel van dolgom a munkám során)úgy gondolja, NEKI MINDEN JÁR, veri az asztalt, nem megy dolgozni, ha el is megy, a munka büdös neki. Erőszakos, agresszív, ha nem, akkor sunyi.Gyárt egy kazal gyereket, a pénz miatt, de persze nem a gyerekre költi, hanem amikor jön a pénz (ami több 100ezer is lehet), pár napig buli van, aztán jön az hogy kenyérre sincs, és sírnak. A higiéniát meg se említem, tisztelet a kivételnek. Ja, és főleg ezek a gyerekek fikázzák az iskolában az ennivalót, végül is ingyen kapják...Ők azok akik tönkreteszik a tankönyveket, ami szintén ingyen van. Nem beszélve az ingyen kirándulásokról, táboroztatásokról. Nem baj, majd mi, 1-2 gyerekesek mindent állunk nektek. Én pl. havi 10 ezret fizetek a gyerekem étkezéséért. És sose mondja, hogy moslék. A másik, hogy panaszkodnak, hogy nincs munka. Tanulni kéne, meg normálisan iskolába járatni a gyerekeket. Akkor lehet, hogy lenne egy szakmátok is. Nem értem, miért csodálkoznak, hogy nem imádjuk a cigányokat.Mikor már az óvodában hazudnak, lopnak, verekednek. És követelnek...
2013. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
6-ossal nagyon egyetértek!
2013. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!